Ana sayfa Konsol Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Peloponnesian League

Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Peloponnesian League

5746
0
PAYLAŞ

Peloponnesian League, Kosmos kültünün Peloponez savaşında Sparta tarafı ile ilgilenen grup. Bu savaş esnasında Spartalı savaşçıları kendi taraflarına çekmeyi amaçlıyorlar. Kült için kırmızı kanlı olarak adlandırılmışlar.

Bu rehberlerde her branşın üyelerini nasıl bulacağınız konusunda yol göstereceğiz. Ancak branş liderleri tüm üyeler öldükten sonra otomatik olarak açıldığı için burada değinmeyeceğiz.

Assassin’s Creed: Odyssey satın alarak bize destek olmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Skylax the Fair

Nerede Bulunur: Euboea
Temel Seviye: Seviye 17

Skylax the Fair, Peloponnesian League branşının ilk kültisti ve aynı zamanda bölge lideri olan birkaç kültistten biridir.

Bu kültistin kimliğini ortaya çıkarmak için, Lokris bölgesindeki Opous kasabasının hemen dışındaki Xerxes Askeri Kalesi’ne gitmeli ve Ulus Hazine Sandığı’nı yağmalamalısınız.
Sklyax’ı Fuar’ın doğusunda, Lokris’in doğusundaki Euboea bölgesinin kontrolünde bulabilirsiniz. İlk önce Chalkis Şehrindeki Lider Evinde bulunabilir, ancak üst düzey kaptanlarla çevrilidir.

Daha sinsi bir yaklaşım istiyorsanız, adadaki askerleri öldürmeye başlayın ve lideri savunmasız bırakmayı deneyebilirsiniz.

Skylax the Fair
Skylax the Fair
Monger

Nerede Bulunur: Korinth
Taban Seviyesi: Seviye 21

Monger, Peloponnesian League branşının ikinci kültisti ve konumu ancak ana hikâyeyi izleyince ortaya çıkar.

Bu kültiste ait ipucunu ortaya çıkardıktan sonra, ana hikâye boyunca yerini bulana kadar onu bulamayacaksınız. Yolculuklarınız sizi Korinthia’ya götürdüğünde, The Monger’ın kimliğini bulacak ve Monger Down görevinde onu öldürebileceksiniz.

Monger
Monger
Silanos of Paros

Nerede Bulunur: Paros
Temel Seviye: Seviye 22

Paroslu Silanos, Peloponnesian League branşının üçüncü kültisti ve ana hikâye dışında ortaya çıkarılamaz.

Silanos of Paros
Silanos of Paros
Kallias

Nerede Bulunur: Elis
Temel Seviye: Seviye 36

Kallias, Peloponnesian League branşının dördüncü kültisti ve diğer kültistlerden farklı olarak, bir kez açığa çıktığında etrafta dolaşmaya başlar. Kallias’ı ortaya çıkartmak için Silanos’u öldürmek yeterli olacaktır.

Keşfedildikten sonra, Elis bölgesinde dolaşan Kallias’ı, Koroibos Kalesi ile ana şehir arasında ve ayrıca aralarında giden yolda bulabilirsiniz.

Kallias
Kallias
Lagos the Archon

Nerede Bulunur: Arkadia
Temel Seviye: Seviye 26

Lagos the Archon, Peloponnesian League branşının beşinci kültistidir ve ipuçları Serpent’s Lair görevi esnasında bulunur.

Bu ipuçları, ana hikâye sırasında ortaya çıkacak olan Arkadia bölgesindeki Fort Samikon’daki konumuna işaret edecek. Bu kültisti öldürme veya ondan kurtulma seçeneğiniz olacağını unutmayın.

Lagos the Archon
Lagos the Archon
Assassin’s Creed Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here