Ana sayfa Konsol Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Worshippers of the Bloodline

Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Worshippers of the Bloodline

8116
0
PAYLAŞ

Worshippers of the Bloodline, kült içerisinde özel soya sahip olanların seçilmiş olduğuna inanır ve onlara taparlar. Kültün en fanatik üyeleri bu branşa aittir.

Bu rehberlerde her branşın üyelerini nasıl bulacağınız konusunda yol göstereceğiz. Ancak branş liderleri tüm üyeler öldükten sonra otomatik olarak açıldığı için burada değinmeyeceğiz.

Assassin’s Creed: Odyssey satın alarak bize destek olmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Zoisme

Nerede Bulunur: Malis
Temel Seviye: Seviye 12

Zoisme, branşın ilk kültistidir ve The Serpent’s Lair görevini tamamladıktan sonra ortaya çıkarılabilir. Keşfedildikten sonra, Zoisme’yi Malis bölgesinin en üstündeki Wild Bear mağarasında bulabilirsiniz.

Zoisme
Zoisme
Chrysis

Nerede Bulunur: Argos
Temel Seviye: Seviye 16

Chrysis, branşın ikinci kültistidir ve ana hikâye sırasında ele geçirilir. Bu kültiste ait kimliği, Speak No Evil Görevi’nin sonunda ortaya çıkarabilirsiniz. Bir kez ortaya çıktıktan sonra, Ashes to Ashes görevi sırasında onunla yüzleşeceksiniz, ancak bu görev sırasında bebeği kurtarmayı seçerseniz kaçacaktır. Bunu yaparsanız, Chrysis’i Argos’un dışında Death Comes for Us All yan görevini yaparak bulabilirsiniz.

Harpalos

Nerede Bulunur: Keos
Taban Seviyesi: Seviye 18

Harpalos, branşın üçüncü kültistidir. Harpalos hakkında kimliğini ortaya çıkarmak için gerekli bilgiyi alabilmek için, Yılan Tapınağı veya Tityos Mezarı gibi yerlerde bulunan Ares Takipçisilerini bulmalısınız.

Bu takipçiler bazen külte ait mağaralarda veya Megaris’teki Dionysos Sütunu’nda bulunabilir. Aksi takdirde, Argolis’teki Chrysis’i ortadan kaldırabilirsiniz. Kimliğini açığa çıkardıktan sonra, Keos adasındaki Ares Mağarası’nda Harpalos’u bulabilirsiniz.

Harpalos
Harpalos
Diona

Nerede Bulunur: Kithira Adası
Taban Seviyesi: 36

Diona, Worshippers of the Bloodline branşının dördüncü kültistdir ve Kithira Adası’nda bulunabilir. Kimliğini ortaya çıkarmak için, Diona’nın kendisinin verdiği “I, Diona” görevinden başlayarak bir dizi yan görevi tamamlamalısınız. Görev hattının sonuna ulaştığınızda, Diona’nın aynı ikiz kız kardeşi olduğunu göreceksiniz. Yan yana durdukları için doğru ikizi öldürmeniz gerekecek.

Melite

Nerede Bulunur: Messara
Temel Seviye: Seviye 33

Melite, Worshippers of the Bloodline branşının beşinci kültistidir ve diğer kültistleri ortadan kaldırarak bulunabilir.

Assassin’s Creed Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here