Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Demon Hunter

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Demon Hunter

1156
0
PAYLAŞ

Legion ile aramıza katılan Demon’ların azılı düşmanı olan Demon Hunter’lar, Sargeras’tan Azeroth’u kurtarmak için her şeylerini geride bırakarak Legion’a karşı savaşta büyük rol oynadılar.

Havoc Değişiklikleri

Chaos Strike‘in Fury geri döndürme mekaniği artık kritik hasar vurma olasılığıyla çalışmıyor, %40 şansa sabitlenmiş durumda. Eye Beam özelliği ana hedefimiz üzerine daha fazla hasar almasını sağlayan bir efekt bırakıyor.

Oynanışa Etkisi

Havoc’un oynanışında büyük değişiklikler olmadığını hatta aynı kaldığını söylemek mümkün. Fury kazanma ve harcama üzerine kurulu oynanış tarzı hala Demon’s Bite ve Chaos Strike etrafında şekilleniyor.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Anger of the Half-Giants özelliği yeni Insatiable Hunger özelliğine dönüşmüş. Artifact özelliği Overwhelming PowerChaos Nova içerisine katılmış durumda. Bir diğer Artifact özelliği olan Wide EyesEye Beam içerisine katılmış görünüyor. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi. Feast on the Souls kısmı olarak yeni Azerite özelliklerinden Eyes of Rage dönüşmüş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here