Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Druid

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Druid

1200
0
PAYLAŞ
Restoration Değişiklikleri

Restoration oynanış tarzı genel olarak değişikliğe uğramamış durumda. Abundance değişiklikleri sayesinde Regrowth çok daha az mana istiyor. Bear Form ve Frenzied Regeneration için yapılan değişiklikler Restoration oyuncularının hayatta kalma şansını biraz olsun azaltmış gibi duruyor.

Oynanışa Etkisi

Yeni eklenti paketinde Essence of G’Hanir‘in kaybının etkisi çok hissedilmeyecek gibi duruyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri Flourish‘in mevcut hali ile bu açığı kapatıyor olması. Persistence kaybı en çok hissedilen özellik olacak ancak Rejuvenating Breath Azerite özelliği ile eski oynanış tarzını yakalamak mümkün.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Essence of G’Hanir artifact silahının özellikleri artık Flourish yeteneğinin içerisinde bulunuyor. The Dark Titan’s Advice‘ın ikinci özelliği artık Photosynthesis yeteneğine eklenmiş durumda. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

Druid bazı alt sınıfları haricinde artifact silahlarının kaybından etkilenmemiş gibi duruyor. Bazı özellikler yetenek ve Azerite özelliği olarak geri dönmüş durumda. Genele bakıldığında Tank değişikliklerinde dolayı Guardian oyuncuları zorunlu bir alışma süreci geçirecekler. Diğer alt sınıf oyuncular ise Legion’dan geçiş aşamasında çok zorluk çekmeyeceklerdir.

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Warlock 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here