Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Mage

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Mage

1361
0
PAYLAŞ

Mage, Ateş, Buz ve Arcane büyünün mutlak üstatları ve efendileri. 8.0 Yaması ile birlikte mage sınıfı da çeşitli değişikliklere uğradı. Konuyu uzatmadan hemen Arcane ile başlıyoruz.

Arcane Değişiklikleri

Arcane’nin temel mantığı olan mana idaresi bir değişiklik göstermiyor. Ancak büyüler daha çok mana gerektiriyor ve ana tetiklenen özellikte değişiklik var. Clearcasting Arcane Missiles atmayı sağlamaktan ziyade artık Arcane Missiles ve Arcane Explosion’ı bedava hale getiriyor. Arcane Missiles artık yüksek bir mana harcayarak istenildiği zaman kullanılabiliyor. Legion’ın aksine Clearcasting artık üst üste eklenmiyor. Bir diğer değişiklik ise Arcane Explosion için var. Bu büyü halen Arcane Charge tetikliyor ancak ekstra bir hasar eklenmiyor.

Oynanışa Etkisi

Arcane Explosion değişiklikleri direkt olarak Arcane Mage oyuncularının alan etkili oynanış tarzını etkilemiş durumda. Arcane Missiles’ın herhangi bir zamanda kullanılabiliyor olması rotasyonda öncelikli hale getiriyor.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Charged Up artık 1.5 saniyelik GCD’a sahip
Arcane Power artık 1.5 saniyelik GCD’a sahip

Touch of Magi artifact özelliği Touch of the Magi yeteneği oldu. Felo’melorn özelliği olan Cauterizing Blink yeni azerite özelliği olan Cauterizing Blink haline geldi. Prydaz, Xaavric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here