Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Monk

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Monk

1112
0
PAYLAŞ

Pandaria kıtası ile hiç beklenmedik bir şekilde gelen sınıf, Monk. Monk denildiği zaman Pandaren ırkı akla gelmekte. Hiç vakit kaybetmeden Brewmaster ile rehberimize başlıyoruz.

Brewmaster Değişiklikleri

Brewmaster Monk oyuncularının dikkatini çekecek ilk kısım artık Stagger’ın agility ile çalışıyor olması olacaktır. Stagger için gelen bir diğer değişiklik ise gelen büyü zararının %35’e sabitlenmiş olması. Mystic Vitality’nin kaldırılması ile büyü zararı eskisinden daha ölümcül.  Blackout Combo artık Tiger Palm’ı etkilemediği için etkisi büyük ölçüde azalmış durumda.

Oynanışa Etkisi

Büyü zararından daha fazla etkilendiği için Brewmaster oyuncuları çok daha dikkatli olmak zorundalar. Artifact silahının kaybı bir tank sınıfı olarak Brewmaster oyuncularının oynanış tarzını ciddi bir şekilde etkileyecektir. Ironskin Brew ve Purifying Brew çok daha fazla kullanım görecektir.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Sal’salabim’s Lost Tunic özelliği Spitfire’a ilham vermiş gibi görünüyor. Hot Blooded efekti Breath of Fire’a eklenmiş. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here