Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Paladin

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Paladin

1157
0
PAYLAŞ

İlk olarak 2. savaş zamanı yetenekli Priestlerin arasından çıkarak Alliance’ı kurtaran ışığın savaşçıları, Paladin. The Burning Crusade zamanına kadar Alliance ile ilişkilendirilen bu sınıf artık her iki tarafta varlığını sürdürmekte.

Holy Değişiklikleri

Holy Shock artık kritik vurma şansını artırıyor. Infusion of Light ve Avenging Wrath’da ise rakamsal değişiklikler yapılmış. En büyük dikkat çekecek konu ise Holy Paladin oyuncuları eskisi gibi kalkan kullanabilecekler.

Oynanışa Etkisi

Holy Paladin tekli hedefleri iyileştirme konusunda etkili iken (Holy Shock ve Infusion of Light) birden fazla kişiyi iyileştirme konusunda zayıf kalıyor. Light of Dawn’daki değişikliklikler bunun en büyük sebebi. Plate zırh giymeleri ve Divine Shield özellikleri sayesinde hayatta kalma şansları oldukça artmış durumda.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Artifact özelliği Templar of the Light, Aura Mastery özelliğine dönüşüm geçirmiş. Artifact özelliği Share the Burden ise Blessing of Sacrifice olmuş. The Topless Tower efekti yeni Azerite özelliği Awakening olmuş. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here