Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Priest

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Priest

939
0
PAYLAŞ

Işık ve karanlığın mutlak üstatları denilince akla gelen ilk isim, Priest. Hem iyileştirme hemde uzaktan zarar verme konusunda yetenekli olan nadir sınıflardan biri olan Priest yeni eklenti paketi öncesi ne değişimler geçirmiş bir bakalım.

Discipline Değişiklikleri

Discipline tekrar birçok değişikliğe uğramış gibi gözüküyor. Artifact silahının kaybı ile Light’s Wrath’i kaybeden bu alt sınıf gelen yeni yetenekler ile oynanış tarzı iyileştirilmiş. Penance’ın nasıl kullanılacağı Legion’a göre çok daha önem kazanmış.

Oynanışa Etkisi

Desperate Prayer ve Holy Nova’nın gelişi ile Discipline alt sınıfı eskisine göre daha iyi bir noktaya gelmiş. Mastery: Grace isim değiştirmekle kalmamış artık atonement olan hedefleri etkiliyor. Gelen zararı düşürme yetisi ve yenilenen iyileştirme özellikleri ile birlikte Raidlerde tercih edilecek bir sınıf olma yolunda ilerliyor.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri
  • Rapture artık 1.5 saniyelik GCD’a sahip

Artifact özelliği Lenience’s Reward yeni yetenek Lenience olmuş. Artifact özelliği Sins of the Many yeni yetenek Sins of the Many’ye dönüşüm geçirmiş. Artifact özelliği Pain is in Your Mind, Pain Suppression’a eklenmiş. Artifact özelliği Power of the Dark Side, Power of the Dark Side’ın pasif özelliği olmuş ve azerite özelliği Depth of the Shadows’a ilham vermiş gibi görünüyor. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here