Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Rogue

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Rogue

1207
0
PAYLAŞ

Rogue rakiplere sadece hasar vermek isteyen oyuncuların ilk tercihlerinden biri. Aynı zamanda gizlenebilen bu sınıf bakalım Battle for Azeroth 8.0 yaması ile ne değişiklikler geçiriyor. Feint değişikliği Rogue oyuncularının ilk dikkatini çeken şey olacaktır. Artık bu yeteneği tekrar kullanmadan önce beklemek gerekiyor.

Assassination Değişiklikleri

Mastery: Potent Assassin artık zehir ve kanama efektlerini de etkiliyor. Benzer şekilde zehir ve kanama hasarı artık Haste özelliğinden etkilenmekte. Kaldırılan yeteneklerin hiçbiri PvE için aktif kullanım görmediği için Assassination Rogue oyuncuları değişimden az miktarda etkilenmiş durumda.

Oynanışa Etkisi

Kingsbane artık olmadığı için Master Assassin göze çarpan ilk kayıp. Böylece Vendetta iki dakikalık bekleme süresi ile birlikte Vanish ile beraber kullanılabilir hale geliyor. Yenilenen 100. Seviye yetenekleri Poison Bomb, Hidden Blades ve Crimson Tempest Assassination’ı biraz daha alan etkili hale getirmiş.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Mantle of the Master Assassin yeni yetenek Master Assassin’e dönüşüm geçirmiş. Artifact özellikleri olan Bag of Tricks ve Urge to Kill, Poison Bomb ve Vendetta’ya ilham vermiş gibi duruyor. Hidden Blades ise The Dreadlord’s Deceit yetenek haline getirilmiş hali. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here