Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Shaman

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Shaman

423
0
PAYLAŞ

Raid yapanların “BL!!” veya “HERO!!” diye bağırdığı zaman üstüne alınması gereken sınıf Shaman. Shaman sınıfı Capacitor Totem ve Tremor Totem‘in tüm alt sınıflarına eklenmesi ile eskisine göre daha etkili bir hale gelmiş.

Elemental Değişiklikleri

Maelstrom kazanımı tek bir hedef için yeniden ayarlanmış. Lava Burst ve Lightning Bolt’dan kazanılan maelstrom miktarı da azaltılmış. Benzer şekilde Earth Shock daha az maelstrom istiyor. Çoklu hedefler karşısında Elemental Shaman oyuncuları biraz etkisizleştiklerini görecekler. Chain Lightning ve Earthquake değişiklikleri bunun başlıca sebepleri.

Oynanışa Etkisi

Elemental oyuncuları rotasyonlarında herhangi bir değişiklik olmadığı göreceklerdir. Özellikle tekli hedef konusunda değişikliklere alışmak çok vakit almayacaktır. Ancak çoklu hedef için yapılan değişimler alt sınıfa ağır bir darbe vurmuş. Legion’a göre daha az etkili bir durumda.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Artifact özelliği Stormkeeper yeni yetenek Stormkeeper’a dönüşüm geçirmiş. Shamanistic Healing yeni yetenek Nature’s Guardian olmuş. Artifact özelliği Ghost in the Mist yeni yetenek Spirit Wolf’a ilham vermiş gibi görünüyor. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here