Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth | Freehold Rehberi

Battle For Azeroth | Freehold Rehberi

1329
0
PAYLAŞ

Battle for Azeroth Dungeon maceramıza Alliance tarafında da devam ediyoruz. Yeni hedefimizin isimi Freehold. Korsan temalı Dungeon’un oldukça güzel bir hikayesi var. Ayrıca Hearthstone sevenlere de güzel sürprizleri olduğunu da söylemeliyiz.

Skycap’n Kragg

İlk Boss olarak karşılaşacağımız Skycap’n Kragg’in dövüş alanına girerken dev bir papağana bindiğini görüyoruz. Bir çok binekli Boss’ta olduğu gibi Skycap’n Kragg binekli ve bineksiz olmak üzere iki fazdan oluşan bir dövüş.

Skycap'n Kragg - Freehold
Skycap’n Kragg – Freehold
Yetenekler

Binekli fazında Boss rastgele bir oyuncuya Charrrrrge edip hasar vererek geriye doğru fırlatacak ve yine rastgele bir oyuncuya ateş edecek. Healer’ların dikkat etmesi gereken faz Kragg %75 cana ulaştığında bitiyor.

Üzerinden Skycap’n Kragg indikten sonra yükselen papağan ikinci faz olan bineksiz fazda Boss’a yardım etmeyi sürdürüyor. Yukarıdan aşağıya attığı bombalar çarptıkları noktada duran oyuncuya hasar vermesinin yanı sıra, ardında içerisinde durmamamız gereken bir havuzcuk bırakıyor. Bu fazda Tank ve DPSlerin dikkat etmesi gereken özellik Revitalizing Brew, Kragg’in içkisini içmeye başladığını gördüğünüz anda dikkatini dağıtmazsanız etmezseniz kendisini beş saniye boyunca her saniye artacak şekilde iyileştirecek.

Oldukça kolay bir boss olduğunu söyleyebiliriz. İkinci fazda kendisini iyileştirmesine izin vermediğiniz ve bombalara dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamadan geçeceğiniz bir boss.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here