Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth | Waycrest Manor Rehberi

Battle For Azeroth | Waycrest Manor Rehberi

1657
0
PAYLAŞ

Battle for Azeroth Dungeon maceramıza Waycrest Manor ile devam ediyoruz. Kul Tiras kıtasında bulunan Drustvar bölgesinin eski sahipleri Drust’lara karşı yüz yıllar önce yapılan savaşta ilk saflarda yer alan Waycrest ailesinin evine misafir olduğumuz dungeonımız Waycrest Manor.

Heartsbane Triad

Üç tatlı kız kardeş bizi malikaneye girdikten kısa bir süre sonra karşılıyor. Trash mob sanılabilecek bir bölgede olduklarını söylemeden geçmek istemiyoruz.

Sister Briar - Waycrest Manor
Sister Briar – Waycrest Manor
Yetenekler

Sister Briar, Bramble Bolt özelliği ile rastgele bir oyuncuya kemikten bir diken fırlatarak hasar veriyor. Bu Boss’un özellikle Healer’lar tarafından dikkat edilmesi gereken bir özelliği var. Jagged Nettles özelliğiyle rastgele bir oyuncuya bıraktığı bir debuff, bu oyuncunun canı %90 üzerine çıkmadığı her süre boyunca hasar yemeye başlıyor. Healer’ların en kısa sürede bu oyuncuyu %90 üzerine çıkartması gerekiyor.

 

 

Sister Malady - Waycrest Manor
Sister Malady – Waycrest Manor
Yetenekler

Sister Malady, Briar’a benzer olan gölgeden bir ok fırlatarak rastgele bir oyuncuya Ruinous Bolt özelliğiyle hasar veriyor. Ayrıca etraftaki bütün oyunculara alan etkili olarak kullandığı Unstable Runic Mark özelliğini atıyor. Bu özellik zamanla hasar verdiği gibi oyuncuların üzerinden kaldırıldığında ya da zamanı bittiğinde patlayarak etraftaki diğer oyunculara hasar veriyor.

Sister Solena - Waycrest Manor
Sister Solena – Waycrest Manor

 

 

Yetenekler

Sister Solena, diğer kardeşlerinin yaptığı gibi Soul Bolt isimli özelliğiyle karanlık enerjiden oluşan bir enerji topunu rastgele bir oyuncuya fırlatarak hasar veriyor. Solena rastgele bir oyuncuyu seçerek Soul Manipulation özelliğiyle seçtiği oyuncunun kontrolünü ele geçiriyor. Kontrol altına alınan takım arkadaşımıza bu etkiden çıkabilmesi için hasar vermemiz gerekiyor.

Normal zorluk seviyesinde Jagged Nettles ve Soul Manipulation’a dikkat edilmezse zor anlar yaşayabileceğiniz bir dövüş. Özellikle Sister Briar dikkat edilmesi hatta öncelikli öldürülmesi gereken Boss’umuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here