Ana sayfa Konsol Dauntless 5. Sezon 2. Hafta Görevleri

Dauntless 5. Sezon 2. Hafta Görevleri

418
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu ile çıkışını yaptı ve şimdiden büyük bir ilgi toplamış durumda. Bizde Operasyon Merkezi olarak her hafta yenilenen görevlerde yardımcı olmak adına görev rehberi hazırlamaya karar verdik. Hidden Blades adındaki bu sezonun teması uzak doğu.

Shocking Display

Bu görevde sizden 10 adet canavarı elektrik zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Shock Patrol yaparken kolayca bitirebileceğiniz bir görev.

Ödül: 150 Heartseeker

No Surrender

10 canavarı Repeater veya Axe ile avlayın. Shocking Display ile beraber yapabileceğiniz güzel ve kolay bir görev. Eğer görevi çabuk bitirmek isterseniz elektrik zararı veren bir balta ile Skarn avlamanızı tavsiye ederim.

Ödül: 150 Heartseeker

Master of Evasion

125 kere canavar saldırılarından başarılı bir şekilde kaçının. İşte Dauntless’ta uzmanlaşmaya başladığınızı fark ettirecek bir görev. Avladığınız canavarın saldırı tarzını öğrendikten sonra gayet kolay bir şekilde bu görevi bitirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Behemoth’s Bane

10 canavarı Hammer veya Warpike kullanarak avlayın. No Surrender görevinde olduğu gibi bu haftanın ilk görevi ile birleştirebileceğiniz bir görev. Benzer şekilde kolay bir şekilde bitirmek için size göre zayıf bir Terra Canavarını avlayarak bu görevi bitirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Bu haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirebildiğiniz zaman toplam 600 deathmark alarak 5. sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here