Ana sayfa Masaüstü Dauntless 5. Sezon 3. Hafta Görevleri

Dauntless 5. Sezon 3. Hafta Görevleri

554
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu ile çıkışını yaptı ve şimdiden büyük bir ilgi toplamış durumda. Bizde Operasyon Merkezi olarak her hafta yenilenen görevlerde yardımcı olmak adına görev rehberi hazırlamaya karar verdik. Hidden Blades adındaki bu sezonun teması uzak doğu.

Blazing Fever

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ateş zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır.

Ödül: 150 Heartseeker

Great Balls of Fire

10 adet Blaze Patrol bitirin. Tek yapmanız gereken ateş canavarı avı yapmak olacağı için gayet kolay bir görev. Bu hafta gelen diğer iki görev ile kolayca birleştirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

A Thousand Cuts

10 canavarı Sword veya Chainblade kullanarak avlayın. Bu ve sonunda görev ile Blazing fever görevini beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 3 görev birden bitirebilir ve 450 Heartseeker’ı kolayca toplayabilrisiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

The Classics

10 canavarı Axe veya Sword kullanarak avlayın. A Thousand Cuts görevinde olduğu gibi bu haftanın ilk görevi ile birleştirebileceğiniz bir görev. Her iki görevi beraber yaparak ister Blazing Fever ister Great Balls of Fire görevlerini bitirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Üçüncü haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirebildiğiniz zaman toplam 600 deathmark alarak 5. sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here