Ana sayfa Konsol Dauntless 5. Sezon 6. Hafta Görevleri

Dauntless 5. Sezon 6. Hafta Görevleri

205
0
PAYLAŞ

Son Güncelleme

Dauntless yeni sezonu ile çıkışını yaptı ve şimdiden büyük bir ilgi toplamış durumda. Bizde Operasyon Merkezi olarak her hafta yenilenen görevlerde yardımcı olmak adına görev rehberi hazırlamaya karar verdik. Hidden Blades adındaki bu sezonun teması uzak doğu.

Furious Bombardment

10 canavarı Warpike veya Repeater kullanarak avlayın. Bu ve Blazing Fever görevini beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 2 görev birden bitirebilir ve 300 Heartseeker’ı kolayca toplayabilrisiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Blazing Fever

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ateş zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır.

Ödül: 150 Heartseeker

The Classics

10 canavarı Axe veya Sword kullanarak avlayın. Furious Bombardment görevinde olduğu gibi bu haftanın ilk görevi ile birleştirebileceğiniz bir görev. Her iki görevi beraber yaparak ister Blazing Fever görevini bitirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Shakedown

30 kez canavarları sersemletin. Hammer ve Axe kullanarak kolayca yapabileceğiniz bir görev. Canavarın kafasında çıkan baloncukları gördüğünüz zaman ağır saldırı yaparak bu kolayca sersemletebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Altıncı haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirebildiğiniz zaman toplam 600 deathmark alarak 5. sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here