Ana sayfa Konsol Dauntless 5. Sezon 8. Hafta Görevleri

Dauntless 5. Sezon 8. Hafta Görevleri

270
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu ile çıkışını yaptı ve şimdiden büyük bir ilgi toplamış durumda. Bizde Operasyon Merkezi olarak her hafta yenilenen görevlerde yardımcı olmak adına görev rehberi hazırlamaya karar verdik. Hidden Blades adındaki bu sezonun teması uzak doğu.

Terra Squad

Bu görevde sizden 10 adet canavarı toprak zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Özellikle Shock Patrol yaparsanız av sürelerinizin bu görev için daha kısa bir hale getirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Frost Hazard

Bu görevde sizden 10 adet canavarı buz zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Özellikle Flame Patrol yaparsanız av sürelerinizin bu görev için daha kısa bir hale getirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Master of Evasion

125 kere canavar saldırılarından başarılı bir şekilde kaçının. İşte Dauntless’ta uzmanlaşmaya başladığınızı fark ettirecek bir görev. Avladığınız canavarın saldırı tarzını öğrendikten sonra gayet kolay bir şekilde bu görevi bitirebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Furious Bombardment

10 canavarı Warpike veya Repeater kullanarak avlayın. Bu görev ile Shocking Display veya Terra Squad 13görevini beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 3 görev birden bitirebilir ve 300 Heartseeker’ı kolayca toplayabilrisiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Sekizinci ve son haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirebildiğiniz zaman toplam 600 deathmark alarak 5. sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here