Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 1. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 1. Hafta Görevleri

534
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu korsan temalı High Skies başladı. Bu sezon içerisindeki ile av sezonumuz ise Fortune & Glory olarak adlandırılmış. Bu sezon ile birlikte Lady Fortune ve Isle of Trials oyuna gelen yenilikler oldu.

Görev: Whirling Mayhem

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Whirling Mayhem

10 canavarı Hammer veya Chainblade kullanarak avlayın. Bu ve bu hafta gelen Shocking Display, Chasing the Sun veya Frost Hazard görevlerinden birini beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 2 görev birden bitirebilir ve 300 Gleaming Pearls kolayca toplayabilirsiniz.

Whirling Mayhem – Dauntless High Skies

Görev: Chasing the Sun

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Chasing the Sun

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ışık zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Her zaman olduğu gibi bir diğer görev ile beraber yaparak zamandan kazanabilir ve tek seferde 300 Heartseeker kazanarak 3 seviye birden atlayabilirsiniz.

Chasing the Sun – Dauntless High Skies

Görev: Frost Hazard

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Frost Hazard

Bu görevde sizden 10 adet canavarı buz zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Whirling Mayhem bu haftaki silah görevi.

Frost Hazard – Dauntless High Skies

Görev: Shocking Display

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Shocking Display

Bu görevde sizden 10 adet canavarı elektrik zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen Whirling Mayhem ile yaparak beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

Shocking Display – Dauntless High Skies

İlk haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Gleaming Pearls alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here