Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 10. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 10. Hafta Görevleri

503
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu High Skies tüm hızı ile devam ediyor. Bu sezon içerisindeki av sezonumuz ise Zephyr Strike olarak adlandırılmış. Bu av sezonu ile birlikte gelen Faction Fight oyuna gelen yeniliklerden biri oldu.

Görev: Shocking Display

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Shocking Display

Bu görevde sizden 10 adet canavarı elektrik zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen No Surrender görevi ile yaparak her ikisini beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Terra Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.Shocking Display - Dauntless High Skies

Görev: No Surrender

Ödül: 150 Aetherhedron

No Surrender

10 canavarı Axe veya Repeater kullanarak avlayın. Her zaman olduğu gibi bu hafta gelen bir silah görevi ile birleştirebilirsiniz. Shocking Display bu haftaki tek seçeneğiniz olacaktır.

No Surrender - Dauntless High Skies
No Surrender – Dauntless High Skies

Görev: Duck and Weave

Ödül: 150 Aetherhedron

Duck and Weave

Avladığınız canavarlara toplamda 250000 hasar verin. Eğer size vururlarsa bu puandan 500 kesilir. Bu görevi bir an önce bitirmek istiyorsanız hareketlerini iyi bildiğiniz bir canavarı ava çıkmanız ve seri saldırı yapabilen bir silah kuşanmanız en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Duck and Weave - Dauntless High Skies
Duck and Weave – Dauntless High Skies

Görev: Master of Evasion

Ödül: 150 Aetherhedron

Master of Evasion

125 kere canavar saldırılarından başarılı bir şekilde kaçının. İşte Dauntless’ta uzmanlaşmaya başladığınızı fark ettirecek bir görev. Avladığınız canavarın saldırı tarzını öğrendikten sonra gayet kolay bir şekilde bu görevi bitirebilirsiniz. Özellikle Dire Patrol bu görevi bitirmek için uygun olabilir.

Master of Evasion – Dauntless High Skies
Master of Evasion – Dauntless High Skies

Dokuzuncu haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Aetherhedron alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here