Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 2. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 2. Hafta Görevleri

332
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu korsan temalı High Skies başladı. Bu sezon içerisindeki ile av sezonumuz ise Fortune & Glory olarak adlandırılmış. Bu sezon ile birlikte Lady Fortune ve Isle of Trials oyuna gelen yenilikler oldu.

Görev: Furious Bombardment

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Furious Bombardment

10 canavarı Warpike veya Repeater kullanarak avlayın. Bu hafta gelen Behemoth’s Bane görevi ile ortak noktaları her ikisininde warpike kullanmanızı istiyor oluşu. Bu iki görevi ve diğer bir görevi birleştirerek tek seferde 450 Gleaming Pearl kazanabilirsiniz.

Furious Bombardment - Dauntless High Skies
Furious Bombardment – Dauntless High Skies

Görev: Blazing Fever

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Blazing Fever

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ateş zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Bu hafta bunu yapabileceğiniz iki görev bulunmakta.

Blazing Fever - Dauntless High Skies
Blazing Fever – Dauntless High Skies

Görev: Behemoth’s Bane

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Behemoth’s Bane

10 canavarı Hammer veya Warpike kullanarak avlayın. No Surrender görevinde olduğu gibi bu haftanın ilk görevi ile birleştirebileceğiniz bir görev. Benzer şekilde kolay bir şekilde bitirmek için size göre zayıf bir Terra Canavarını avlayarak bu görevi bitirebilirsiniz.

Blazing Fever - Dauntless High Skies
Blazing Fever – Dauntless High Skies

Görev: Frost Hazard

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Frost Hazard

Bu görevde sizden 10 adet canavarı buz zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır.

Frost Hazard – Dauntless High Skies

İkinci haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Gleaming Pearls alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here