Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 3. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 3. Hafta Görevleri

461
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu korsan temalı High Skies başladı. Bu sezon içerisindeki ile av sezonumuz ise Fortune & Glory olarak adlandırılmış. Bu sezon ile birlikte Lady Fortune ve Isle of Trials oyuna gelen yenilikler oldu.

Görev: Terra Squad

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Terra Squad

Bu görevde sizden 10 adet canavarı toprak zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen No Surrender ile yaparak beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Shock Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Terra Squad - Dauntless High Skies
Terra Squad – Dauntless High Skies

Görev: No Surrender

Ödül: 150 Gleaming Pearls

No Surrender

10 canavarı Axe veya Repeater kullanarak avlayın. Her zaman olduğu gibi bu hafta gelen bir silah görevi ile birleştirebilirsiniz. Terra Squad ve Shocking Display bu hafta arasından seçebileceğiniz iki görev.

No Surrender - Dauntless High Skies
No Surrender – Dauntless High Skies

Görev: Shocking Display

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Shocking Display

Bu görevde sizden 10 adet canavarı elektrik zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen No Surrender görevi ile yaparak her ikisini beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Terra Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Shocking Display - Dauntless High Skies
Shocking Display – Dauntless High Skies

Görev: Behemoth, Interrupted

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Behemoth, Interrupted

Bu görevde 30 kez bir canavarı düşürmeniz gerekiyor. Canavar düşürmek özellikle  Master of Evasion gibi Dauntless oynadıkça uzmanlaşacağınız bir kısım. Embermane ve Shrike gibi canavarları nasıl düşüreceğiniz belliyken diğerleri biraz daha zorlayıcı olabilir.

Behemoth, Interrupted - Dauntless High Skies
Behemoth, Interrupted – Dauntless High Skies

Üçincü haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Gleaming Pearls alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here