Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 4. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 4. Hafta Görevleri

273
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu korsan temalı High Skies başladı. Bu sezon içerisindeki ile av sezonumuz ise Fortune & Glory olarak adlandırılmış. Bu sezon ile birlikte Lady Fortune ve Isle of Trials oyuna gelen yenilikler oldu.

Görev: Blazing Fever

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Blazing Fever

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ateş zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Bu hafta bunu yapabileceğiniz iki görev bulunmakta.

Blazing Fever - Dauntless High Skies
Blazing Fever – Dauntless High Skies

Görev: Behemoth’s Bane

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Behemoth’s Bane

10 canavarı Hammer veya Warpike kullanarak avlayın. The Classics görevinde olduğu gibi bu haftanın ilk görevi ile birleştirebileceğiniz bir görev. Benzer şekilde kolay bir şekilde bitirmek için size göre zayıf bir Terra Canavarını avlayarak bu görevi bitirebilirsiniz.

Behemoth’s Bane - Dauntless High Skies
Behemoth’s Bane – Dauntless High Skies

Görev: The Classics

Ödül: 150 Gleaming Pearls

The Classics

10 canavarı Axe veya Sword kullanarak avlayın. Her zaman olduğu gibi bu hafta gelen bir silah görevi ile birleştirebilirsiniz. Terra Squad ve Blazing Fever bu hafta arasından seçebileceğiniz iki görev.

The Classics - Dauntless High Skies
The Classics – Dauntless High Skies

Görev: Terra Squad

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Terra Squad

Bu görevde sizden 10 adet canavarı toprak zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen No Surrender ile yaparak beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Shock Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Terra Squad - Dauntless High Skies
Terra Squad – Dauntless High Skies

Dördüncü haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Gleaming Pearls alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here