Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 5. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 5. Hafta Görevleri

438
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu korsan temalı High Skies başladı. Bu sezon içerisindeki ile av sezonumuz ise Fortune & Glory olarak adlandırılmış. Bu sezon ile birlikte Lady Fortune ve Isle of Trials oyuna gelen yenilikler oldu.

Görev: Dark Days

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Dark Days

Bu görevde sizden 10 adet canavarı gölge zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Bu hafta bunu yapabileceğiniz tek bir görev bulunmakta.

Dark Days - Dauntless High Skies
Dark Days – Dauntless High Skies

Görev: Furious Bombardment

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Furious Bombardment

10 canavarı Warpike veya Repeater kullanarak avlayın. Bu hafta gelen Dark Days veya Blazing Fever görevleri ile birleştirebilirsiniz. Böylece tek seferde 300 Gleaming Pearl kazanabilirsiniz.

Furious Bombardment - Dauntless High Skies
Furious Bombardment – Dauntless High Skies

Görev: Shakedown

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Shakedown

Bu görevde 30 kez bir canavarı düşürmeniz gerekiyor. Canavar düşürmek özellikle  Master of Evasion gibi Dauntless oynadıkça uzmanlaşacağınız bir kısım. Embermane ve Shrike gibi canavarları nasıl düşüreceğiniz belliyken diğerleri biraz daha zorlayıcı olabilir.

Shakedown - Dauntless High Skies
Shakedown – Dauntless High Skies

Görev: Blazing Fever

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Blazing Fever

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ateş zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen Furious Bombardment ile yaparak beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Frost Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Blazing Fever – Dauntless High Skies

Beşinci haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Gleaming Pearls alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here