Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 7. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 7. Hafta Görevleri

431
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu High Skies tüm hızı ile devam ediyor. Bu sezon içerisindeki av sezonumuz ise Zephyr Strike olarak adlandırılmış. Bu av sezonu ile birlikte gelen Faction Fight oyuna gelen yeniliklerden biri oldu.

Görev: Behemoth, Interrupted

Ödül: 150 Aetherhedron

Behemoth, Interrupted

Bu görevde 30 kez bir canavarı düşürmeniz gerekiyor. Canavar düşürmek özellikle  Master of Evasion gibi Dauntless oynadıkça uzmanlaşacağınız bir kısım. Embermane ve Shrike gibi canavarları nasıl düşüreceğiniz belliyken diğerleri biraz daha zorlayıcı olabilir.

Behemoth, Interrupted – Dauntless High Skies
Behemoth, Interrupted – Dauntless High Skies

Görev: Furious Bombardment

Ödül: 150 Aetherhedron

Furious Bombardment

10 canavarı Warpike veya Repeater kullanarak avlayın. Bu hafta gelen Terra Squad görevi ile birleştirebilirsiniz. Böylece tek seferde 300 Aetherhedron kazanabilirsiniz.

Furious Bombardment – Dauntless High Skies
Furious Bombardment – Dauntless High Skies

Görev: The Classics

Ödül: 150 Aetherhedron

The Classics

10 canavarı Axe veya Sword kullanarak avlayın. Her zaman olduğu gibi bu hafta gelen bir silah görevi ile birleştirebilirsiniz. Terra Squad bu hafta arasından seçebileceğiniz görev. Böylece 300 Aetherhedron’u kısa bir süre içerisinde kazanmış olacaksınız.

The Classics – High Skies
The Classics – High Skies

Görev: Terra Squad

Ödül: 150 Aetherhedron

Terra Squad

Bu görevde sizden 10 adet canavarı toprak zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen Furious Bombardment veya The Classics ile beraber yaparak son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Shock Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Terra Squad – High Skies
Terra Squad – High Skies

Altıncı haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Aetherhedron alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here