Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 8. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 8. Hafta Görevleri

627
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu High Skies tüm hızı ile devam ediyor. Bu sezon içerisindeki av sezonumuz ise Zephyr Strike olarak adlandırılmış. Bu av sezonu ile birlikte gelen Faction Fight oyuna gelen yeniliklerden biri oldu.

Görev: Whirling Mayhem

Ödül: 150 Aetherhedron

Whirling Mayhem

10 canavarı Hammer veya Chainblade kullanarak avlayın. Bu ve bu hafta gelen Shocking Display görevi ile beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 2 görev birden bitirebilir ve 300 Aetherhedron’u kolayca toplayabilirsiniz.Whirling Mayhem- Dauntless High Skies

Whirling Mayhem- Dauntless High Skies

Görev: Behemoth, Interrupted

Ödül: 150 Aetherhedron

Behemoth, Interrupted

Bu görevde 30 kez bir canavarı düşürmeniz gerekiyor. Canavar düşürmek özellikle  Master of Evasion gibi Dauntless oynadıkça uzmanlaşacağınız bir kısım. Embermane ve Shrike gibi canavarları nasıl düşüreceğiniz belliyken diğerleri biraz daha zorlayıcı olabilir. Canavarın kafasında turuncu okları gördüğünüz zaman onu sersemletebileceğinizi anlayabilirsiniz.

Behemoth, Interrupted – Dauntless High Skies
Behemoth, Interrupted – Dauntless High Skies

Görev: Master of Evasion

Ödül: 150 Aetherhedron

Master of Evasion

125 kere canavar saldırılarından başarılı bir şekilde kaçının. İşte Dauntless’ta uzmanlaşmaya başladığınızı fark ettirecek bir görev. Avladığınız canavarın saldırı tarzını öğrendikten sonra gayet kolay bir şekilde bu görevi bitirebilirsiniz. Özellikle Dire Patrol bu görevi bitirmek için uygun olabilir.

Master of Evasion – Dauntless High Skies
Master of Evasion – Dauntless High Skies

Görev: Shocking Display

Ödül: 150 Gleaming Pearls

Shocking Display

Bu görevde sizden 10 adet canavarı elektrik zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen Whirling Mayhem görevi ile yaparak her ikisini beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Terra Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.Shocking Display - Dauntless High Skies

Shocking Display – Dauntless High SkiesSekizinci haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Aetherhedron alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here