Ana sayfa Konsol Dauntless Silah Rehberi | Aether Strikers

Dauntless Silah Rehberi | Aether Strikers

556
0
PAYLAŞ

Aether Strikers Dauntless için gelen yedinci silah. Şimdiye kadar çıkan silahlar içerisinde teknik olarak oynaması daha zor ancak çok daha etkili bir silah.

Repeaters silahlarınız aldığınız zaman yeni gelen Scarred Master tarafından Aether Strikers görevini de almış olacaksınız. Gayet kolay bir görevi yerine getirdikten sonra istediğiniz Canavarın silahını yapabileceksiniz. Daha önce bahsettiğim gibi öğrenme sürecine sahip bir silah. İlk olarak mantralar ile başlayalım.

Kombo Listesi - Aether Strikers
Kombo Listesi – Aether Strikers

3 farklı kombo bize 3 farklı mantra getiriyor. Mantralar sırası ile Focus, Spirit ve Might olarak adlandırılmış. 1,2 ve 3 olarak arayüzde kolaylıkla görebilirsiniz. Mantralar tek başlarına bize bir fayda sağlamıyorlar. Ancak Q özelliğini kullanırken işin içine katılıyor.

Q tuşuna kısa bastığınız zaman öne doğru zarar vererek ilerlersiniz. Bu hareketin adı Surge. Surge her mantra dolduğunda veya teknik uygulandığına tekrar kullanılabilir. Q tuşuna basılı tutarsanız teknik uygularsınız. Mantra sayısına göre uygulayacağını teknik farklı olacaktır.

Tempest Form tek manta ile yapılan teknik. Saldırı hızınızı bir süreliğine arttırır. Karma Breaker iki mantra varken yapılır. İlerie doğru hızlıca ilerler ve ilk düşmana zarar verirsiniz. Bu zarar bir süre daha düşmanın üstünde kalmaya devam eder. Adamant Bolt, tüm mantralar açıkken yapılabilir. Havada yükselip bir hayli hasar veren bir saldırı yaparsınız. Eğer Tempest Form veya Karma Breaker aktifse bu zarar daha fazla olur.

Aether Strikers Özel Saldırıları

Bu kısımda Aether Strikers ile oynarken silahımızı nasıl modifiye edilebileceğini anlatacağım. İlk olarak özel saldırılar ile başlıyoruz.

Saldırı Tipi Açıklama Gerekli Uzmanlık Seviyesi

Adamant Bolt
Adamant Bolt
Tek bir hedefe odaklı bir saldırı yapar, ilk düşmana 900 hasar verir. Tempest Form ve Karma Breaker etkin olduğunda, %100’e kadar daha fazla hasar verir. 0

Titans Crash
Titans Crash
En yakında düşmana 800 hasar verir ve yakındaki hedefe 200 hasar verir. Tempest Form ve Karma Breaker etkin olduğunda, %100’e kadar daha fazla hasar verir. 8
Sword Modları
Mod Açıklama Gerekli Uzmanlık Seviyesi

Cyclonic Strikeplate
Cyclonic Strikeplate
Tempest Form süresini 10 sn daha arttırır. Tempest Form bitmesine 10 sn kala verilen hasar %15 artar. 6

Echo Bracedriver
Echo Bracedriver
Kritik saldırılar Karma Breaker’ın zamanla kalıcı zararını %5 attırır. 10

 

Inertial Fistguard
Inertial Fistguard
Surge zararını %25 arttırır. Surge sonrasında hareket hızını 8 sn boyunca %5 arttırır. 3 defa toplanabilir. 16
Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here