Ana sayfa Masaüstü Dauntless Silah Rehberi | Chain Blades

Dauntless Silah Rehberi | Chain Blades

1608
0
PAYLAŞ

Chain Blades 1.8 güncellemesi ile yenilenen bir başka silah. Daha önce olduğu gibi bu silahı kullanırken God of War oyuncularına tanıdık gelecek olan Kratos gibi hissediyorsunuz. Hem yakında hem de uzaktan saldırı yapabiliyoruz. Diğer silahlara göre daha seri kombo yapabilir canavar saldırılarından hızlıca kaçabilirsiniz.

Ancak bu yenilenme topluluk tarafından çok olumlu karşılanmadı. Hatta son zamanlardaki yorumlara bakarsanız Chain Blades oynanmaz hale geldi diye düşünebilirsiniz. Fakat şahsen bu yorumların abartılı olduğunu düşünmekteyim. Çünkü eskisine göre biraz daha kompleks bir hale gelmesine rağmen genel olarak oynanabilirliğinden bir şey kaybetmemiş.

Kombo Listesi - Chain Blades
Kombo Listesi – Chain Blades

Öncelikle Blade Spin artık eskisine göre çok daha kullanışlı. Fakat eskiden bu komboya başladığımız zaman sabit duruyorduk ve en etkili kullanma şekli düşen Behemothlar üzerindeydi. Artık komboya başlanıldığı anda karakterimiz yürüyebiliyor ve böylece daha esnek bir kullanıl alanı yaratıyor.

Bununla Birlikte Lacerating Onslaught ise saldırılara wound zararı ekleyerek bu silahı eskisine göre daha değerli hale getirmiş. Ancak en önemli değişiklik ise Chain Pull tarafında gerçekleşiyor. Böylece Behemothtan belirli bir uzaklıktayken serbestçe bu hamlemizi yapabilir hale geliyoruz.

 

Chain Blades Özel Saldırıları

Bu kısımda Chain Blades ile oynarken silahımızı nasıl modifiye edilebileceğini anlatacağım. İlk olarak özel saldırılar ile başlıyoruz.​

Saldırı TipiAçıklamaGerekli Uzmanlık Seviyesi

Reaper's Dance
Reaper’s Dance
Yakındaki bir hedefi zara almadan ittirip, ardından bir takip saldırısı gerçekleştirmek için birincil veya ikincil saldırılar kullanırsınız.

  • Birincil: Hedefe 1 momentum tüketen hızlı bir saldırı.
  • İkincil: Tüm momentumu tüketen ve tüketilen momentum başına büyük ölçüde artan hasar veren dönen bir saldırı.
0

Cruel Riftstrike
Cruel Riftstrike
Dokunulmazlıkla ileri ışınlanıp ve en yakın Behemoth parçasına vurun. 75 hasar ve 7 saniye boyunca saniyede 25 hasar veren bir işaret bırakırsınız. Eğer işaretin süresi dolarsa, o sırada etkin olan diğer işaret için 200 hasar verir. Işınlanma sırasında bir saldırıdan kaçınılırsa, işaretleme süresi 10 saniyeye çıkar.Slayer’s Path, Milestone V, Light the Way.

Insatible Dance
Insatible Dance
Yakındaki bir hedefi zara almadan ittirip, ardından bir takip saldırısı gerçekleştirmek için birincil veya ikincil saldırılar kullanırsınız.

  • Birincil: Hedefe 1 momentum tüketen hızlı bir saldırı.
  • İkincil: Sizi iyileştirmek için tüm momentumu tüketen ve tüketilen her momentum için 150 şifa küresi oluşturan dönen bir çarpma. Tam sağlığa sahip olan veya tamamen iyileşen hedefler, 10 saniye boyunca 4 defaya kadar katlanarak %5 hasar kazanır.
Slayer’s Path, Milestone V, Light the Way.
Chain Blades Modları
ModAçıklamaGerekli Uzmanlık Seviyesi

Lightweight Chain
Lightweight Chain
Zincirlerinizin uzunluğunu +%25 artırır. Chain Pull +%25 hasar verir ve fazladan 20 enerji kazandırır.Slayer’s Path, Milestone V, Light the Way.

Hurricane Blades
Hurricane Blades
Blade Spin’i kullanmak, bir sonraki vuruşta katlanarak hasar verir.Slayer’s Path, Milestone V, Light the Way.

 

Serrated Blades
Serrated Blades
Sol tuş saldırıları, sonraki 4 sağ tuş saldırınızın +%50 yara hasarı vermesine neden olma şansı verir.Slayer’s Path, Milestone V, Light the Way.

Momentum Blades
Momentum Blades
Özel bir saldırı kullandıktan sonra, 4 içindeki bir sonraki özel saldırısı kullanımınız hız kaybetmez.Lady Luck 250 Steel Mark

Demolition Blades
Demolition Blades
Behemoth’lar tarafından yaratılan minyonlara, faunaya ve nesnelere +%50 hasar verin. Bir minyonu, faunayı veya nesneyi öldürdüğünüzde 1 momentum kazanın.Lady Luck 250 Steel Mark
Dauntless oynarken yaptığınız satın alımlar ile bize destek olmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here