Ana sayfa Konsol Fortnite 5. Sezon 2. Hafta Görevleri

Fortnite 5. Sezon 2. Hafta Görevleri

1691
0
PAYLAŞ

Fortnite 5. sezonunda ikinci haftaya girdik. Bu haftaki görevler ilk haftaya göre biraz daha zorlayıcı olmuş diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi görevler ücretsiz ve savaş bileti olarak ikiye ayrılmış durumda.

5. Sezon 2. Hafta Görevleri
Ücretsiz Görevler

Taarruz Tüfeği İle Düşmanlarına 1000 Hasar Ver
Taarruz tüfeği kolay bulunabilen silahlardan biri ancak 1000 hasar kotasını doldurmak için birkaç maç sadece bu silahı kullanmanız gerekecektir.

Tek bir maç süresinde 7 mühimmat kutusu aç
Özellikle dikkat etmediğiniz sürece mühimmat kutularını bulması zor. 5. Sezon ile gelen Paradise Palms’ın etrafındaki evlerde bol miktarda bulabilirsiniz. Bu görevin tek zorluğu 7 kutunun tek bir maç boyunca bulunmasını gerektirmesi. Bu görevi 50v50 modunda bitirmek en kolayı olacaktır.

Paradise Palms’da 3 Kişiyi Elimine Et (ZOR)
Paradise Palms oldukça popüler bir iniş noktası. Çok şanssız değilseniz ve sandık yerlerini inerken gözünüze kestirebilirseniz bu görev sizi zorlamayacaktır.

Savaş Bileti Görevleri

5 Farklı Sahada Üçlük At
Yeni haritada kullanabileceğiniz birçok basketbol sahası bulunmakta. Biraz deneme yanılma yaparak üçlük atabilirsiniz. Bunun en kolay yolu yarı sahadan atışlara başlayıp topların gidişine göre ayarlamak olacaktır. Aşağıdaki haritadan potaların yerlerine bakabilirsiniz.

Loot Lake’de 7 sandık aç
Loot Lake’in içerisindeki minik adada ve etrafındaki evlerde bol miktarda sandık çıkma potansiyeli var. Eğer 50v50 oyununda denk getirebilirseniz tek maç sırasında bu görevi tamamlayabilirsiniz.

Paradise Palms Hazine Haritasını Bul (ZOR)
Bunu uzun uzadıya anlatmak yerine aşağıdaki görselden hazinenin yerini bulabilirsiniz.

Dürbünlü Tüfek ile 2 Düşman Elimine Et (ZOR)
Dürbünlü tüfek bulması zor bir silah olduğu için bu görev 2. haftanın en zor görevi diyebiliriz.

İkinci hafta görevlerimiz bunlardı. Gelecek haftalarda görüşmek üzere.

Fortnite 5. Sezon 1. Hafta Görevleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here