Ana sayfa Konsol Fortnite 6. Sezon 4. Hafta Görevleri

Fortnite 6. Sezon 4. Hafta Görevleri

1230
0
PAYLAŞ

Fortnite yeni sezonu tüm hızı ile devam ediyor. Bu hafta hem çok kolay hem de daha önce görmediğimiz şekilde hazırlanmış zor görevler bizleri bekliyor.

Ücretsiz Görevler

Farklı 5 maçta Kule Bombası yada Kale Bombası kullan
Bu bombaları kullanmadan elinde saklayan oyuncu olduğu sanmıyoruz. Ya siz?

7 farklı isimli bölgede mermi kutusu aç
Özellikle dikkat etmediğiniz sürece mermi kutularını bulması zor. Paradise Palms’ın etrafındaki evlerde bol miktarda bulabilirsiniz. Bu görevi 50v50 modunda bitirmek en kolayı olacaktır.

İçeride bir rakip varken evin zilini çal (ZOR)
Sanıyoruz şimdiye kadar karşılaştığımız en zor görevlerden biri. İlk olarak bu hafta eklenen kapı zilleri her evde bulunmuyor. Özellikle etrafında bolca cadılar bayramı süsü bulunan evlere dikkat edin. Eğer içeride bir rakip varsa zili çalıp kaçmanız (yada içeride girebilirsiniz seçim sizin) yeterli. Bunu 3 farklı maçta yapmanız gerekiyor.

Savaş Bileti Görevleri

Greasy Grove’a iniş yap
Gayet basit gözükmesine rağmen aslında bu görev 5 aşamadan oluşuyor. Diğer bölgeler ise sırasıyla şunlar, Wailing Woods, Dusty Divot, Pleasant Park ve Paradise Palms.

Saat kulesinin üstüne dans et
Evet doğru tahmin ettiniz yolumuz Tilted Tower’a düşecek. Ancak ardından gelen diğer iki görevde önce Lucky Landing’deki pembe ağaç daha sonra ise Flush Factory’deki klozete gitmeniz gerekecek.

5 poligonda 3 veya daha fazla skor elde et (ZOR)
Bu görev için yapılması gereken haritadaki işaretli yerlere gidip çember platforma durmak olacak. Hedefleri başarılı bir şekilde vurunca o poligonu tamamlamış olacaksınız.

Bozunmuş bölgelerin yanında rakipleri elimine et (ZOR)
Bozunmuş bölgeler birden fazla sandık barındırdığı için popüler bir iniş noktası olabilir. 3 farklı bölgede rakip elimine ettiğiniz zaman bu görevi tamamlamış olacaksınız.

Dördüncü hafta görevlerimiz bunlardı. Gelecek hafta görüşmek üzere.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here