Ana sayfa Konsol Fortnite 8. Sezon 2. Hafta Görevleri

Fortnite 8. Sezon 2. Hafta Görevleri

1957
0
PAYLAŞ

Fortnite 8. sezonu başlangıcını yaptı. Bu sezonda daha önce olduğu gibi adaya ciddi değişiklikler oldu. Wailing Woods’tan çıkan volkandan Ateş kralı sorumlu gibi duruyor.

Ücretsiz Görevler

Aşamalı Görev: İsimli Bölgelere İniş Yap
İkinci haftaya kolay bir görevle başlangıç yapıyoruz

  • Blok
  • Dusty Divot
  • Polar Peak
  • Snobby Shores
  • Paradise Palms

İnen Yardım Sandıklarına Zarar Ver (200)
Yeni bir görev ancak gayet anlaşılır ve kolay. Çember daralmaya başladığı zaman artık haritada bu sandıkların iniş yerleri işaretlenmiş oluyor. Tek yapmanız gereken 200 hasar puanı vermeniz.

Salty Springs veya Haunted Hills’te 3 Rakip Elimine Et (ZOR)
Her iki bölge için popüler iniş mekanı demek zor olur. En iyi şansınız otobüs bu bölgelerin üzerinden geçerken bu noktalara inip şansınızı denemek olacaktır. Bir diğer ihtimal ise çemberin bu noktalara doğru daralmasını beklemek olacaktır.

Savaş Bileti Görevleri

Aşamalı Görev: Kendini İyileştir
Bu görevi bitirebilmek için farklı iyileştirme eşyaları kullanmak gerekiyor.

  • Elma (25)
  • Kamp Ateşi (50)
  • İlk Yardım Çantası (75)

Haritanın 4 En Uç Noktasını Ziyaret Et
Tekrar farklı bir görev. Bu sefer haritanın kuzey, güney, doğu ve batı yönlerindeki en uç noktalarını ziyaret etmeniz isteniyor.

Korsan Topu İle Rakiplere 100 Zarar Puanı Ver (ZOR)
Bu gerçekten zorlayıcı bir görev olacaktır. Bu sezon ile birlikte gelen korsan topları ile düzgün bir şekilde hedef alıp zarar vermek kolay olmayacaktır. Bir kaç kez deneme yapmak zorunda kalma ihtimaliniz oldukça yüksek. Korsan toplarını en iyi ihtimalle yeni korsan kamplarında bulabilirsiniz.

Tek Bir Maçta 3 Farklı İsimli Bölgede Sandık Aç (ZOR)
Bir başka yeni ve zorlayıcı görev tipi. Bu görevin asıl zorlayıcı kısmı tek maçta 3 farklı bölgeye gidip açılmamış sandık bulmak olacaktır. Bu görevi başarı ile bitirmek için ilk bölgeye iniş yaptıktan sonra vakit kaybetmeden bir sonraki bölgeye ilerlemek en mantıklı seçenek olacaktır. Loot Lake ilk iniş noktası olarak güzel bir seçenek olabilir. Buraya indikten sonra Tilted Towers, Pleasant Park ve Dusty Divot sandık olarak zengin bölgeler. Bu yönlerden birine gidip son bölge olarak daha az uğrak bölgelere gitmek sizi başarıya götürebilir.

Fortnite 8. Sezon 2. Hafta görev haritası
Fortnite 8. Sezon 2. Hafta görev haritası

İkinci hafta görevlerimiz bunlardı. Gelecek hafta görüşmek üzere.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here