Ana sayfa Konsol Fortnite 9. Sezon 9. Hafta Görevleri

Fortnite 9. Sezon 9. Hafta Görevleri

1184
0
PAYLAŞ

Fortnite 9. sezonuna hiç hız kesmeden yepyeni bir başlangıç yaptık. Volkan patlaması sonrası fütüristik bir Fortnite adası bizleri bekliyor.

Ücretsiz Görevler

Farklı Maçlarda bir Fondip Fıçısı veya Fondip Bombası Kullan (3)
Fondip Fıçısı ve Bombası bu sezon ile gelen ve son derece faydalı bir destek eşyası. Bu eşyayı bulduktan sonra mutlaka kullanmak için bir fırsatınız olacaktır.

Karlı Bölgede, Çölde ve Tropik Ormanda Bir Güneş Paneli Dizilimini Ziyaret Et (3)
Güneş panelleri Puslu Pist, Palmiye Park ve Sıcak Santral’in kuzeyinde bulunuyor. Tam olarak nereye gideceğinizi bulmak için aşağıdaki haritadan faydalanabilirsiniz.

Aşamalı Görev: Rakip Avla
Bu görevin her aşamasında farklı nadirlikte bir silah ile rakip avlamanız istenecek. İlk olarak yaygın bir silahla başlatyıp en sonunda efsanevi bir silah istenecek.

Savaş Bileti Görevleri

Kafadan Vuruş Hasarı Ver (500)
Kafadan vuruş her zaman için oyundaki en büyük tehlike. 500 rakam olarak büyük gözüküyor olsa da birkaç başarılı atış ile bu görevi çok rahat bir şekilde bitirebilirsiniz.

Korsan Koyu’nda veya Keyifli Köy’de Sandık Aç (7)
Her iki bölge de sandık açmak için ideal yerler diyebiliriz. Ancak Keyifli Köy sandık yoğunluğu bakımında daha iyi bir seçenek olacaktır.

Birbirinden Farklı, İsimli Konumlarda Rakipleri Avla (5)
Son derece basit bir görev. İsimli bir konumda rakip avlamamız gerekiyor. Bunu 5 kere yaptığınız zaman bu görevi bitirmiş olacaksınız.

Volkanik Gayzer Kullanıp İndikten Sonra 10 Saniye İçinde Bir Rakibe Hasar Ver (200)
Volkanik gayzerler Sıcak Santral çevresinde bolca bulunuyor. Ancak gayzer kullanıp sonrasında bir rakibe hasar verme konusunda zorluk çekerseniz bu görev için grup yardımı almayı düşünebilirsiniz.

Fortnite 9. Sezon 9. Hafta Görev Haritası
Fortnite 9. Sezon 9. Hafta Görev Haritası

Dokuzuncu hafta görevlerimiz bunlardı. Gelecek hafta görüşmek üzere.

Fortnite Görev Rehberler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here