Ana sayfa Konsol Fortnite Cadılar Bayramı Görevleri 2. Aşama

Fortnite Cadılar Bayramı Görevleri 2. Aşama

774
0
PAYLAŞ

Fortnite yeni sezonu karanlık çöküyor teması ve cadılar bayramı bu hafta birbiri ile örtüşüyor. Birinci yıl etkinliğinde olduğu gibi cadılar bayramına özel görevler bizleri bekliyor. Bu etkinlik süresince 4 aşama boyunca görevler yapıp oyun içi hediyeler kazanacağız.

Fortnitemares Görevleri

Küp İblislerini elimine et
Küp iblisleri küp sütunlarından çıkan canavarların daha zayıf ve güçsüz halleri. Toplamda 150 adet kesmeniz bu görevi bitirmeniz için yeterli olacaktır. Bu görevi başarılı bir şekilde bitirebilmek için elinizde bina malzemesi bulundurmaya özen gösterin. Bunun başlıca sebebi genelikle küp canavarları mermi bıraktığı için ilgi çeken noktalar. Düşman geldiği zaman hızlıca savunma yapmanız gerekiyor.

Pompalı tüfek veya SMG ile küp canavarlarına 5000 hasar puanı ver
Genel olarak bol miktarda küp canavarı ile baş edeceğiniz için 5000 hasar vermek çok zor olmayacaktır. Özellikle pompalı tüfek bu görevi rahat bir şekilde bitirebilmek için tercihiniz olmalı.

Bozunmuş alanlarda 3 rakip elimine et
Yeni haritada toplam 7 adet bozunmuş bölge bulunmakta. Küp canavarları ile savaşan gruplara tuzak kurmak gibi gerilla taktikleri kullanarak bu görevi rahat bir şekilde bitirebilirsiniz.

İsimli 7 bölgede hayalet dekorasyonu yok et
Şu anda hemen hemen her isimli bölgede bu hayalet dekorasyonlarında bulunmakta. Çok az canları olduğu için tek mermi ile bu dekorasyonları yok etme görevini bitirebilirsiniz.

İkinci aşama görevleri sonucunda Deadfire spreyini kazanıyoruz.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here