Ana sayfa Haber Fortnite Cadılar Bayramı Görevleri 4. Aşama

Fortnite Cadılar Bayramı Görevleri 4. Aşama

762
0
PAYLAŞ

Fortnite yeni sezonu karanlık çöküyor teması ve cadılar bayramı bu hafta birbiri ile örtüşüyor. Birinci yıl etkinliğinde olduğu gibi cadılar bayramına özel görevler bizleri bekliyor. Bu etkinlik süresince 4 aşama boyunca görevler yapıp oyun içi hediyeler kazanacağız.

Fortnitemares Görevleri

10 tane elit Küp Canavarı yok et
Elit küp canavarlarını parlayan gövdelerinden ayırt edebilirsiniz. Diğer küp canavarlarına göre biraz daha dayanıklılar diyebiliriz. Maç boyunca hayatta kaldıkça elit küp canavarları ile karşılaşma ihtimaliniz artacaktır.

Küp parçalarına 2500 hasar puanı ver
Küp parçaları özellikle bozunmuş bölgelerde bol miktarda bulunmakta. Bu etkinlik süresince gelen diğer görevler bu küp parçalarının odağında gerçekleştiği için oldukça kolay bir görev diyebiliriz.

Tek bir maçta küp canavarlarına toplamda 1000 hasar puanı ver
Eğer diğer oyuncular tarafından rahatsız edilmezseniz tek bir küp parçasından çıkan küp canavarlarını yok ederek bu görevi çok raht bir şekilde bitirebilirsiniz.

Tek bir maçta 4 farklı bozunmuş bölgeyi ziyaret et
Bu aşamanın en zorlayıcı görevlerinden biri diyebiliriz. 4 tane bozunmuş bölgeyi ziyaret etmek için fırtınaya dikkat ederek yola çıkmak gerekmekte. Özellikle ortada bulunan bölgeyi 4 bölgeden biri olarak seçerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

3 küp parçasını yok et
Küp parçaları yok olduğu zaman bir sandık gibi size güzel eşyalar bırakıyorlar. Bu sebeple karşınıza çıkan her küp parçasını yok etmek isteyeceksiniz.

Fortnitemares Görevlerini bitir
Bu görevi bitirmeden etkinlik hediyesini alamayacağınızı düşünürsek diğer aşamalarda eksik kalan görevleri yapmak isteyeceksiniz.

Dördüncü aşama görevleri sonucunda Kara Tren planörünü kazanıyoruz.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here