Ana sayfa Konsol Fortnite Gotham Şehrine Hoş Geldin Rehberi

Fortnite Gotham Şehrine Hoş Geldin Rehberi

853
0
PAYLAŞ

Fortnite Batman’in 80. yılını özel bir etkinlik ile kutluyor. Artık bu tarz farklı dünyaların buluşması etkinliklerine alıştık diyebiliriz. Ancak değişiklik getirmesi açısından her zaman için güzel bir yenilik oluyor.

Bu sefer Evrilmiş Eyalet yerine Gotham şehrine merhaba diyoruz. Şehre indiğimiz zaman Batman dünyasına yaraşır bir karanlık atmosfer bizleri bekliyor. Grapnel Gun ve Batarang bu etkinlik ile gelen 2 yeni eşya. Etkinlik süresince bunların keyfini çıkarmaya bakın.

Rakiplere Patlayıcı Batarang ile hasar ver (250)

Patlayıcı Batarang yapışkan bombalara çok benziyor. Tek farkı attıktan sonra eğer bir rakibe denk gelmediyse patlamadan geri alabiliyor olmanız. Belli bir süre geçtikten sonra alınmazsa patlayıp etrafa zarar veriyor. Yakın mesafeden son derece etkili bir silah.

Gotham Şehrinin dışındaki farklı Bat-Signal lambalarını aç (3)

Gotham şehrinin üstünden uçarken bir yarasa sinyali olduğunu göreceksiniz. Sizden istenen şehrin dışındaki lambaları bulup açmanız. Haritada 4 farklı yerdeki lambalardan size en uygun 3 tanesini açmanız yeterli olacaktır.

Farklı maçlarda Batman Grapnel Gun kullan (3)

Grapnel Gun Vantuzatar’ın farklı bir çeşidi. Sadece çok daha uzaktan hedef almanızı sağladığı için hem hızlı bir şekilde ilerlemek hem de daha yükseğe çıkmak için son derece etkili bir eşya.

Farklı isimli konumlardaki Joker’in gaz bombalarını etkisiz hale getir (3)

Haritanın 10 farklı noktasında bu gaz bombaları bulunuyor. Sadece 3 tanesine giderek bu görevi kolayca bitirebilirsiniz.

Batman Grapnel Gun kullandıktan sonraki 30 sn içinde rakiplere hasar ver (1)

Daha önce belirttiğim gibi Grapnel Gun mobilite açısından size büyük bir katkıda bulunan bir eşya. Bu görev için sadece rakibe hasar vermeniz gerektiği için hızlıca uygun bir pozisyona geçmek için Grapnel Gun kullandıktan sonra, rakibe isabetli bir atışta bulunarak görevi bitirebilirsiniz.

Tek bir maçta Bat Signal lambası aç, Batman Grapnel Gun kullan ve Patlayıcı Batarang ile rakiplere hasar ver

İşte biraz olsun zorlanabileceğiniz bir görev. Bu görevi bitirmek için sizi zorlayabilecek iki nokta var. İlki gerekli eşyaları bulmak. İkincisi ise Batarang ile rakibe hasar vermek olacaktır.

Fortnite Gotham Şehrine Hoş Geldin görev haritası
Fortnite Gotham Şehrine Hoş Geldin görev haritası

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here