Ana sayfa Konsol Fortnite Köprü Düellosu Görev Rehberi

Fortnite Köprü Düellosu Görev Rehberi

1309
0
PAYLAŞ

Fortnite, The End etkinliği ile ilk bölümünü geride bırakarak yeni bir sayfa açtı. Artık yepyeni bir haritamız var ve genel olarak bakıldığında oynanış bakımından eskisine göre çok daha iyi bir oyun bizleri karşılıyor. Haftalık görevler geçen sezonda çıkan halinden biraz daha evrim geçirerek karşımıza çıkıyor.

Görev bitirerek açılan yeni görev modeli aynı şekilde devam ediyor. Ancak görev sayısı 7’den 11’e çıkartılmış. Sezon bileti sahiplerine özel görevler artık yok. Her hafta açılan görevler tüm oyuncuların erişimine açık. Bir diğer önemli değişiklik ise savaş yıldızı sisteminden tamamen vaz geçilmiş olması. Artık her görev bize sezon tecrübe puanı veriyor.

Köprü Düellosu Görevleri
Görev #1

50 veya daha az canınız varken rakip avlayın. Bu görevi yapmak için özellikle canınızın azalmasını bekleyerek risk almak yerine doğal akışına bırakarak zamanla bitmesini beklemek en sağlıklısı olacaktır. Toplamda 2 rakibi avlamanız isteniyor.

Görev #2

Meyve bahçesinde 3 elma yiyin. Meyve behçesini Çılgın Çifliğin kuzeyinde bulabilirsiniz. Elma tüketebilmek için öncelikle canınızın azalmış olması gerekiyor. Eğer canınız azalmamışsa biraz yüksekten düşerek bu problemi ortada kaldırabilirsiniz.

Görev #3

Ağlak Ağaçlık veya isimsiz bölgelerden birinde rakip avlayın. Yani haritada bol miktarda isimsiz bölge bulunduğu için bu görevin istediği 3 avlamayı oldukça kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

Görev #4

1 görev bitirince açılır
3 farklı noktada dans et. Dans edeceğiniz noktalara aşağıdaki haritadan bakabilirsiniz. Bu noktalara gitmek için herhangi bir sıra gerekmediği için görevi istediğiniz sırada yapabilirsiniz.

Görev #5

2 görev bitirince açılır
Bu sezon tüketebileceğiniz eşyalar arasına olta ile de tutabildiğiniz balıklar eklendi. Bu görev için Small Fryi Flopper ve Slurp Fish tüketerek can kazanmanız isteniyor. Elma görevinde olduğu gibi canınızın azalmış olduğu zaman tüketmeniz gerekiyor.

Görev #6

3 görev bitirince açılır
Tabanca ile rakip avlayın. Bu görev için 3 rakip avlamanız yeterli olacaktır.

Görev #7

4 görev bitirince açılır
Tek bir maçta 3 farklı isimli bölgeyi ziyaret edin. Konforlu Kulüp ve etrafındaki bölgeler göreceli olarak diğer bölgeler göre birbirlerine daha yakınlar. Bu görev için burayı tercih edebilirsiniz.

Görev #8

5 görev bitirince açılır
Pompalı tüfek ile rakiplere 500 hasar puanı ver. Pompalı tüfek yakından yüksek hasar verme potansiyeline sahip bir silah. Etkili bir şekilde kullandığınız zaman bu görevi çok kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

Görev #9

6 görev bitirince açılır
Saklanma noktasına girerek düşme zararından kaçının. Biraz Assassin’s Creed oyunlarını andıran bir görev. Bu görev için Çileli Çiftlik’teki silolardan hemen altlarında duran saman yığınlarına atlayabilirsiniz.

Görev #10

7 görev bitirince açılır
Bir rakip tarafından hasar aldıktan sonra 10 sn içinde kendini iyileştir. Bu görev için elinizin altında bandaj bulundurmak en iyi seçenek olacaktır. Alternatif olarak yakında kamp ateşi bulunuyorsa onu kullanmak olacaktır.

Görev #11

8 görev bitirince açılır
Yükleme ekranına gizlenmiş olan harfi bul. Bu sezonda hiç değişmeyecek bir şekilde karşımıza çıkacak olan hazine avı görevi. Bu hafta T harfini bulmamız gerekiyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Köprü Düellosu görev haritası
Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Köprü Düellosu görev haritası

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here