Ana sayfa Konsol Fortnite Limanda Anlaşma Görev Rehberi

Fortnite Limanda Anlaşma Görev Rehberi

640
0
PAYLAŞ

Fortnite, The End etkinliği ile ilk bölümünü geride bırakarak yeni bir sayfa açtı. Artık yepyeni bir haritamız var ve genel olarak bakıldığında oynanış bakımından eskisine göre çok daha iyi bir oyun bizleri karşılıyor. Haftalık görevler geçen sezonda çıkan halinden biraz daha evrim geçirerek karşımıza çıkıyor.

Görev bitirerek açılan yeni görev modeli aynı şekilde devam ediyor. Ancak görev sayısı 7’den 11’e çıkartılmış. Sezon bileti sahiplerine özel görevler artık yok. Her hafta açılan görevler tüm oyuncuların erişimine açık. Bir diğer önemli değişiklik ise savaş yıldızı sisteminden tamamen vaz geçilmiş olması. Artık her görev bize sezon tecrübe puanı veriyor.

Limanda Anlaşma Görevleri
Görev #1

Mutlu Mahalle veya Lekeli Liman’da rakip avla. Bu görev için her iki mekanda toplamda 3 rakip avlamanız yeterli olacaktır.

Görev #2

Lekeli Liman veya Kaynar Kaplıcalar’da sandık aç. Standart bir toplamda 7 sandık aç görevi. Her iki mekanda sandık açmak için ideal olduğu için iniş noktanıza en yakın olanı seçerek bu görevi yapmaya başlayabilirsiniz.

Görev #3

Keskin nişancı tüfeği ile rakiplere 250 hasar ver. Keskin nişancı tüfekleri oyundaki en kuvvetli silahlardan birisi. Özellikle kafadan isabet ettirdiğiniz atışlar ile rakiplerinizi ciddi hasar verebilir, tam kalkan sahibi olanları tek seferde indirebilirsiniz.

Görev #4

1 görev bitirince açılır
Sürat teknesi kullanırken alev çemberlerinin içinden geçin. Benzeri görevleri eski sezonlarda yapmıştık. Bu sefer haritada yerleri işaretlenmiş noktalardan 3 tanesine gidip alev çemberinin içinden geçmeniz yeterli.

Görev #5

2 görev bitirince açılır
İşte değişik bir görev. Beniz istasyonlarındaki pompalara ateş ettikten bir süre sonra yanmaya başladığını göreceksiniz. Bu durumda tekrar ateş ederek patlamasını sağlayabilirsiniz. Bu patlama ile bir rakibe hasar vermeniz durumunda bu görevi başarı ile yerine getirmiş olacaksınız.

Görev #6

3 görev bitirince açılır
Haritada işaretli 3 noktayı ziyaret edin. Özellikle isimli bölgeler olmadıkları için sadece isimlerine bakarak bulunması zor noktalar olsa da harita üzerinden rahatlıkla nereye gideceğinize bakabilirsiniz.

Görev #7

4 görev bitirince açılır
Rakip binalarına patlayıcı silahlar ile hasar verin. El bombaları ve roketler istenen 1000 hasara ulaşmak için en büyük dostlarınız olacak.

Görev #8

5 görev bitirince açılır
Yüksek bir noktadan aşağıdaki rakiplere 250 hasar verin. Ev çatılar veya oyuncu yapıları bu görev için en ideal noktalar.

Görev #9

6 görev bitirince açılır
Ağlak Ağaçlık, Konforlu Kulüp ve Mutlu Mahalleye iniş yapın. Kolay bir görev daha. Özellikle iniş için belirli bir sıra gerektirmediği için birkaç maçta kolaylıkla yerine getirilebilecek bir görev.

Görev #10

7 görev bitirince açılır
Patlayıcı silahlar ile rakip avla. Bu haftanın 7. görevi ile beraber yapılabilecek bir görev. 2 rakibi avlarken aynı zamanda yapılarına hasar verebilirseniz bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Görev #11

8 görev bitirince açılır
Yükleme ekranına gizlenmiş olan harfi bul. Bu sezonda hiç değişmeyecek bir şekilde karşımıza çıkacak olan hazine avı görevi. Bu hafta T harfini bulmamız gerekiyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Limanda Anlaşma görev haritası
Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Limanda Anlaşma görev haritası

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here