Ana sayfa Konsol Fortnite Löpçük’ün Doğuşu Görev Rehberi

Fortnite Löpçük’ün Doğuşu Görev Rehberi

821
0
PAYLAŞ

Fortnite, The End etkinliği ile ilk bölümünü geride bırakarak yeni bir sayfa açtı. Artık yepyeni bir haritamız var ve genel olarak bakıldığında oynanış bakımından eskisine göre çok daha iyi bir oyun bizleri karşılıyor. Haftalık görevler geçen sezonda çıkan halinden biraz daha evrim geçirerek karşımıza çıkıyor.

Görev bitirerek açılan yeni görev modeli aynı şekilde devam ediyor. Ancak görev sayısı 7’den 11’e çıkartılmış. Sezon bileti sahiplerine özel görevler artık yok. Her hafta açılan görevler tüm oyuncuların erişimine açık. Bir diğer önemli değişiklik ise savaş yıldızı sisteminden tamamen vaz geçilmiş olması. Artık her görev bize sezon tecrübe puanı veriyor.

Löpçük’ün Doğuşu Görevleri
Görev #1

Bereketli Bataklık veya Perakende Pazarı’nda sandık aç. Her iki bölgede toplamda 7 sandık bulmak için gayet ideal noktalar. Bereketli Bataklık özellikle zırh veren suları ile daha tercih edilebilir bir konumda.

Görev #2

Her nadirlikten silahla rakiplerini avla. Oyunda bulduğunuz gri, yeşil, mavi, mor ve turuncu nadirlikteki silahlarla bir kez rakip avlamanız yeterli.

Görev #3

Silah yükseltme masası’nda bir eşyanı yükselt. Artık elimizdeki silahların kalitesini bir üst seviyeye arttırabiliyoruz. Ancak bunun için bol miktarda kaynak gerekiyor. Eğer yeterli kaynağınız varsa elinizdeki silahı daha iyi hale getirebilirsiniz. Toplamda 3 kez yapmanız yeterli.

Görev #4

1 görev bitirince açılır
3 farklı mekanda dans etmeniz gerekiyor. Bu yerler bir hurdalıktaki arabalar, bir deniz feneri ve bir hav istasyonu. Nerelere gideceğinizi görmek için haritamıza göz atabilirsiniz.

Görev #5

2 görev bitirince açılır
Normal silahlar ile rakiplerinize 500 hasar verin. Yeni haritada artık gri silahlar eskisine göre çok daha fazla bulunabiliyor. Silahı kapın ve rakiplerinizi avlamaya başlayın.

Görev #6

3 görev bitirince açılır
Yeşil, mavi ve mor nadirlikteki bir silahı işaretleyin. Geçtiğimiz sezon bir benzerini yaptığımız bir görev. Takım arkadaşlarınıza silahların yerlerini göstermek için kullanışlı bir özellik.

Görev #7

4 görev bitirince açılır
Perakende Pazarı veya K.İ.Ş.İ.L.İ.K. kamplarında rakip avlayın. Bu kamplardan haritada 5 adet bulunmakta. Perakande Pazarı ile rakip avlamanız için 6 mekan sizleri bekliyor.

Görev #8

5 görev bitirince açılır
Haritada işaretlenmemiş bölgelerde mühimmat sandığı açın. Geçtiğimiz hafta Yani Dünya görevlerinde tanıştığımız bu yeni bölgelerde toplamda 7 sandık açmamız gerekiyor.

Görev #9

6 görev bitirince açılır
Farklı maçlarda yardım sandığı aç. Hemen hemen her maçta denk geldiğiniz zaman es geçmediğimiz bir durum olduğu için 3 maç sonunda bu görev kolay bir şekilde bitmiş olacaktır.

Görev #10

7 görev bitirince açılır
Efsanevi silahlar ile rakiplere 250 hasar ver. Turuncu nadirlikteki silahların hasar potansiyeli oldukça yüksek olduğu için bu görevi bitirmeniz son derece kısa sürecektir.

Görev #11

8 görev bitirince açılır
Yükleme ekranına gizlenmiş olan harfi bul. Bu sezonda hiç değişmeyecek bir şekilde karşımıza çıkacak olan hazine avı görevi. Bu hafta R harfini bulmamız gerekiyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Löpçük’ün Doğuşu görev haritası
Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Löpçük’ün Doğuşu görev haritası

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here