Ana sayfa Konsol Fortnite Pelin Su Görev Rehberi

Fortnite Pelin Su Görev Rehberi

35100
0
PAYLAŞ

Fortnite, The End etkinliği ile ilk bölümünü geride bırakarak yeni bir sayfa açtı. Artık yepyeni bir haritamız var ve genel olarak bakıldığında oynanış bakımından eskisine göre çok daha iyi bir oyun bizleri karşılıyor. Haftalık görevler geçen sezonda çıkan halinden biraz daha evrim geçirerek karşımıza çıkıyor.

Yeni sezon geliş tarihi 20 Şubat ve daha önceki sezonlardan alıştığımız üzere son şans görevleri sezon bitmeden biraz daha Tecrübe Puanı kazanmak isteyenler için gelmeye başladılar. Bu sefer Pelin Su görevleri ile devam ediyoruz.

Savaş Bileti Görevi

Savaş Biletinde 80. Seviyeye ulaşarak yeni bir kozmetik açacaksınız.

Görev #1

Balık tutmak yasak tabelasını yanında olta ile eşya tutun. Bu tabelaları Bereketli Bataklık’tai fabrikanın yanında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bunu 3 defa tekrarlamak olacak.

Görev #2

Elma, Mantar veya Bereketli Mantar kullanın. Elma ve mantarı haritanın çeşitli yerlerine bulunabiliyor. Ancak Bereketli Mantarı sadece Bereketli Bataklık bölgesinde bulacaksınız. Bu eşyalardan toplamda 3 adet kullanmanız gerekiyor.

Görev #3

Nadir Sandık veya Lama açın. Nadir sandık bu sezonda gelen yeni bir sandık türü. Bu eşyalarda toplamda 5 tanesini açmanız yeterli olacaktır.

Görev #4

1 görev bitirince açılır

Farklı isimli bölgelerde rakip avla. Gayet basit bir görev. 5 rakibi farklı bölgelerde avlayarak bu görevi bitirebilirsiniz.

Görev #5

2 görev bitirince açılır

Üç farklı gölde balık avla. Balık tutmanız gereken göllere aşağıdaki haritadan bakabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta bu görev için herhangi bir eşya yerine mutlaka balık tutmanız gerekmesi.

Görev #6

3 görev bitirince açılır

3 noktayı ziyaret edin.Bu noktalara haritadan bakabilirsiniz. Noktalara herhangi bir sırada gidebilirsiniz.

Görev #7

4 görev bitirince açılır

Taarruz Tüfeği, Pompalı tüfek ve Keskin Nişancı Tüfeği ile rakip avla. Toplamda 3 rakibi her seferinde bu silahlar birini kullanarak avlamanız gerekiyor. Kullandığınız silahın menzilini göze alarak ava başlamanız en uygun strateji olacaktır.

Görev #8

5 görev bitirince açılır

Teleskop, Televizyon ve Telefon Direği kırın. Telefon direklerini yol kenarlarında bulabilirsiniz. Televizyonlar ise evlerin içerisinde bulunabiliyor. Teleskop noktalarına aşağıda hazırlanmış olan haritadan bakabilirsiniz.

Görev #9

6 görev bitirince açılır

Kayalık Kumsal ile Sinsi Santral arasındaki bölgede gizlenmiş olan bahçe cücesini bulun. Aşağıdaki haritaya bakarak nerede aramanız gerektiğini görebilirsiniz.

Görev #10

7 görev bitirince açılır

Önceden belirlenmiş üç farklı dağın tepesinde dans edin. Bu dağları haritanın güney kısmında bulabilirsiniz.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Pelin Su görev haritası
Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 Pelin Su görev haritası

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here