Ana sayfa Konsol Fortnite Sezon X Gişe Rekortmeni Rehberi

Fortnite Sezon X Gişe Rekortmeni Rehberi

814
0
PAYLAŞ

Fortnite 10. yada asıl kullanıldığı ismiyle Sezon X başlangıcını yaptı. Bu sezon diğer sezonlara göre çok daha fazla yenilik var. Oyun haritası her zaman olduğu gibi değişikliklere uğradı. En önemli değişiklik 4. sezonda haritaya düşen meteorun tam tepemizde duruyor olması. Derbeder Delik yerine Derbeder Depoların bulunuyor olması zamanla ilgili bir şeyleri yolunda gitmediğinin göstergesi.

En önemli değişiklik artık haftalık görevlerin olmayışı. Artık her hafta belli bir tema çerçevesinde bir dizi görev geliyor. Ancak artık bu görevleri yapmak için sezon biletine sahip olmanız gerek. Yeni sistemde ilk olarak 3 görev açık. Görevler tamamlandıkça yeni görevler açılıyor. Normal görevleri bitirdiğiniz zaman daha zor olan itibar görevlerini yapabilirsiniz.

Gişe Rekortmeni Görevleri
Gişe Rekortmeni hediyeleri Fortnite Sezon X
Gişe Rekortmeni hediyeleri Fortnite Sezon X
Gişe Rekortmeni prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Gişe Rekortmeni prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Görev #1

Normal: Tek bir maçta Derbeder Depolar’a in, sonra Meteor’u ziyaret et. Her iki bölge birbirine yakın olduğu içim tek bir maçta her ikisini ziyaret etmek zor olmayacaktır. Özellikle ilk inişi Meteor’a yaparsanız buradan Depolara inmek zor daha etkili bir rota olacaktır.

Prestij: Bu görev için bu bölgelerde 3 rakip avlamanız isteniyor.

Görev #2

Normal: Sergi Alanı’nda malzeme topla. Toplamda 300 kaynak toplamanız bu görevi bitirmek için yeterli olacaktır. Sergi alanı büyük bir bölge olduğu için kısa sürede bu kaynakları toplayabilirsiniz.

Prestij: Sergi alanında 7 hazine sandığı veya mermi kutusu bulmanız gerekiyor. Tek bir maç ile sınırlı kalmadığınız için kolay bir şekilde başarabilirsiniz.

Görev #3

Normal: Yıkık bir kahraman Malikânesi veya Terkedilmiş bir Kötünün Karargâhına iniş yap. Geçmiş sezonlarda Carbide ve Omega ile ilişkilendirilen bölgeler artık yıkıntı halinde. Aşağıdaki haritada hangi noktalara iniş yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Prestij: Her iki bölgede toplamda 7 sandık açmanız isteniyor.

Görev #4

Normal: Düşük yer çekiminin etkisi altındayken rakiplere 250 puanlık hasar ver. Bu görev için ilk gideceğiniz nokta Ganimet Gölü olacaktır. Gidebileceğiniz bir diğer bölge ise Mutlu Mahallenin güneyinde kalan patlama alanı olabilir. Bu bölgedeki hop rock eşyalarını kullanarak düşü yer çekimi etkisi altına girebilirsiniz.

Prestij: Patlayıcı silah kullanarak rakiplere 500 hasar ver. Bu görev için en etkili silah her zaman olduğu gibi roketatar olacaktır.

Görev #5

Normal: Bodrum katındaki bir kamera, karlı taş kafa ve altın kamyon arasındaki hazineyi bul. Aradığınız bölge Evrilmiş Evler’in güneyinde kalıyor.

Prestij: Çevirmeli telefon, Çatal bıçak ve Carbide ile Omega posterleri olan ev arasındaki hazineyi bul. Bu hazineyi Çileli Çiftliğin kuzey batısında bulabilirsiniz.

Görev #6

Normal: Meyve, mantar veya hatalı görünen eşyalar kullan. Hatalı görünen eşyalar Mutlu Mahalle’nin güneyindeki patlama bölgesinde bulunuyor. Toplamda 10 tane toplamak yeterli olacaktır.

Prestij: Prestij görevi için bu eşyalardan 8 tanesini tek bir görevde toplamanız gerekiyor. Patlama bölgesine ek olarak kuzey batıdaki bölgede mantar bulabilirsiniz.

Görev #7

Normal: Farklı maçlarda otomat kullan. 3 farklı maçta otomat kullanmanız yeterli olacaktır.

Prestij: Sergi Alanı veya Derbeder Depolar’da tek maçta 300 kaynak topla. Her iki bölgede kaynak toplamak için ideal noktalar. İniş bölgenize hangisi en yakınsa oradan başlayabilirsiniz.

Fortnite Sezon X Gişe Rekortmeni Görev Haritası
Fortnite Sezon X Gişe Rekortmeni Görev Haritası
Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here