Ana sayfa Konsol Fortnite Sezon X Kapışmanın Zaferi Rehberi

Fortnite Sezon X Kapışmanın Zaferi Rehberi

284
0
PAYLAŞ

Fortnite 10. yada asıl kullanıldığı ismiyle Sezon X başlangıcını yaptı. Bu sezon diğer sezonlara göre çok daha fazla yenilik var. Oyun haritası her zaman olduğu gibi değişikliklere uğradı. En önemli değişiklik 4. sezonda haritaya düşen meteorun tam tepemizde duruyor olması. Derbeder Delik yerine Derbeder Depoların bulunuyor olması zamanla ilgili bir şeyleri yolunda gitmediğinin göstergesi.

En önemli değişiklik artık haftalık görevlerin olmayışı. Artık her hafta belli bir tema çerçevesinde bir dizi görev geliyor. Ancak artık bu görevleri yapmak için sezon biletine sahip olmanız gerek. Yeni sistemde ilk olarak 3 görev açık. Görevler tamamlandıkça yeni görevler açılıyor. Normal görevleri bitirdiğiniz zaman daha zor olan itibar görevlerini yapabilirsiniz.

Kapışmanın Zaferi Görevleri
Kapışmanın Zaferi hediyeleri Fortnite Sezon X
Kapışmanın Zaferi hediyeleri Fortnite Sezon X
 Kapışmanın Zaferi prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Kapışmanın Zaferi prestij hediyeleri Fortnite Sezon X

Görev #1
Normal: Kapışma Takımı maçlarında en az bir rakip avla (5). Takım arkadaşlarınızla beraber çalışarak yapılabilecek kolay bir görev.

Prestij: Tek maçta 3 rakip avla.

Görev #2
Normal: Bir Kapışma Takımı maçı kazan. 3 maç kazanmak bu görev için yeterli.

Prestij: Kapışma Takımı’nda 100m uzaktan 3 rakip avlamanız gerekiyor. Keskin nişancı tüfekleri bu konuda dostunuz olacak.

Görev #3
Normal: Takım arkadaşlarını rakip avlarken yardım et. Toplamda 20 rakibin avlanmasına yardım etmek göründüğünden çok daha kolay. Bir kaç maç oynayarak rahat bir şekilde bitirilebilecek bir görev.

Prestij:Tek maçta 5 takım arkadaşınıza rakip avlamada yardım edin.

Görev #4
Normal: Kapışma Takımı’nda X Lordu kıyafetini giyerken yapı inşa et. Tek yapmanız gereken X Lordu kıyafetini giyerken yapı inşa etek olduğu için son derece kolay bir görev.

Prestij: Kapışma Takımında avlanmadan önce en az 3 rakibe hasar vermeniz gerekiyor.

Görev #5
Normal: Tek bir Kapışma Takım’ında 500 rakibe hasar ver. Rakip avlamak yerine sadece hasar vermeniz yeterli olduğu için zamanla kolayca bitecektir.

Prestij: X Lordu kıyafetini giyerken 20 sandık açmanız gerekiyor.

Görev #6
Normal: Kapışma Takımı’nda 5m’den az bir mesafeden rakip avla. Pompalı tüfekler ile bu görevi yapmak en kolay yöntem. Toplamda 5 rakip avlamanız gerekiyor.

Prestij: Kapışma Takımı’nda rakipleren toplamda 1000 kafa hasarı vermeniz gerekiyor. Kafa hasarları normalden büyük rakamlara sahip olduğu düşünülürse 1000 ulaşması kolay bir rakam.

Görev #7
Normal: Kapışma Takımı’nda 5 yardım sandığı aç. Boşta duran yardım sandığı görünce açmadan duramadığımız için kolay bir görev.

Prestij: Bir maçta 3 yardım sandığı aç. Tek maçta 3 yardım sandığı açabilmek için haritada iniş noktalarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here