Ana sayfa Konsol Fortnite Sezon X Kopar Bizi Rehberi

Fortnite Sezon X Kopar Bizi Rehberi

888
0
PAYLAŞ

Fortnite 10. yada asıl kullanıldığı ismiyle Sezon X başlangıcını yaptı. Bu sezon diğer sezonlara göre çok daha fazla yenilik var. Oyun haritası her zaman olduğu gibi değişikliklere uğradı. En önemli değişiklik 4. sezonda haritaya düşen meteorun tam tepemizde duruyor olması. Derbeder Delik yerine Derbeder Depoların bulunuyor olması zamanla ilgili bir şeyleri yolunda gitmediğinin göstergesi.

En önemli değişiklik artık haftalık görevlerin olmayışı. Artık her hafta belli bir tema çerçevesinde bir dizi görev geliyor. Ancak artık bu görevleri yapmak için sezon biletine sahip olmanız gerek. Yeni sistemde ilk olarak 3 görev açık. Görevler tamamlandıkça yeni görevler açılıyor. Normal görevleri bitirdiğiniz zaman daha zor olan itibar görevlerini yapabilirsiniz.

Kopar Bizi Görevleri
Kopar Bizi hediyeleri Fortnite Sezon X
Kopar Bizi hediyeleri Fortnite Sezon X
Kopar Bizi prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Kopar Bizi prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Görev #1

Normal: Bir rakibi Çılgın Dans Bombasıyla vur. Çılgın dans bombası menzil olarak vurmanız gayet kolay bir silah. Yerine getirmesi gayet kolay bir görev.

Prestij: Bu görev için bomba ile etkilenen rakibi vurmanız gerek. Son derece çaresiz bir şekilde dans ettikleri için vurmanız son derece kolay olacaktır. 2 farklı rakip bu görev için istenen rakam.

Görev #2

Normal: Yarasa heykelinin, yerden çok yukarıdaki bir havuzun ve dev bir oturağın önünde dans et. Her 3 noktada bulunması gayet kolay. Önlerine geçip dans ettiğiniz takdirde bu görevi yerine getirmiş olacaksınız.

Prestij: Bu sefer tüm noktalara tek seferde gidip dans etmeniz isteniyor. Yarasa heykeli diğer ikisine göre daha uzakta kaldığı için ilk buradan başlayıp diğerleri gitmek en mantıklısı olacaktır.

Görev #3

Normal: Bir Pompalı Tüfek, Taarruz Tüfeği ve Hafif Makineli Tüfek ile rakiplerini avla. Özellikle bu görevi takip etmeseniz dahi zaman içerisinde çok kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle grup yardımını açarsanız çok daha kolaylaşacaktır.

Prestij: Aynı görev şartları ancak bu sefer Keskin nişancı tüfeği, Tabanca ve Patlayıcı kullanmanız gerekiyor.

Görev #4

Normal: Dans ederken 100m yürü. Hareket ederken kullanabileceğiniz ifadeleri sağ altta görülen ok sembolü ile anlayabilirsiniz. Bu ifadeleri kullanarak hareket edin ve kısa bir süre içinde görevin yerine getirildiğini görün.

Prestij: Puslu Pist içerisindeki hangarda bir disko bulunmakta. Bu noktada dans ederek disko topunu yükseltebilirsiniz.

Görev #5

Normal: Devasa bir piyanoyu ziyaret et. Daha önceki sezonlarda benzer görevleri yerine getirmiştik. Bu sefer sadece piyanonun yanına gitmemiz isteniyor.

Prestij: Bu görev için piyanonun yanındaki notaları çalmanız gerekiyor. Notalar C E G E C olacak şekilde tuşların üstünde zıplamalısınız.

Görev #6

Normal: 3 adet Dans Edilmez tabelasını kır. Bu tabelalar haritanın farklı yerlerinde bulunmakta. Sadece 3 tanesini kırarak görevi bitirebilirsiniz.

Prestij: 3 farklı maçta yardım sandığı açtıktan sonra dans edin. Bir başka kolay bir görev.

Görev #7

Normal: 3 farklı maçta M.E.K.A ile dans et. M.E.K.A eskisine göre daha güçsüz olsa da sadece dans etmeniz istendiği için gayet kolay bir görev.

Prestij: P4RT1C1 kostümü ile DJ kulübünde dans et. Eksi disko kulübüne P4RT1C1 kostümü ile giderek dans etmeniz yeterli olacaktır. Özellikle DJ ekipmanlarının olduğu yeri seçmeniz gerekiyor.

Fortnite Sezon X Kopar Bizi Görev Haritası
Fortnite Sezon X Kopar Bizi Görev Haritası
Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here