Ana sayfa Konsol Fortnite Sezon X Rastgele Ateş Et Rehberi

Fortnite Sezon X Rastgele Ateş Et Rehberi

895
0
PAYLAŞ

Fortnite 10. yada asıl kullanıldığı ismiyle Sezon X başlangıcını yaptı. Bu sezon diğer sezonlara göre çok daha fazla yenilik var. Oyun haritası her zaman olduğu gibi değişikliklere uğradı. En önemli değişiklik 4. sezonda haritaya düşen meteorun tam tepemizde duruyor olması. Derbeder Delik yerine Derbeder Depoların bulunuyor olması zamanla ilgili bir şeyleri yolunda gitmediğinin göstergesi.

En önemli değişiklik artık haftalık görevlerin olmayışı. Artık her hafta belli bir tema çerçevesinde bir dizi görev geliyor. Ancak artık bu görevleri yapmak için sezon biletine sahip olmanız gerek. Yeni sistemde ilk olarak 3 görev açık. Görevler tamamlandıkça yeni görevler açılıyor. Normal görevleri bitirdiğiniz zaman daha zor olan itibar görevlerini yapabilirsiniz.

Rastgele Ateş Et Görevleri
Rastgele Ateş Et hediyeleri Fortnite Sezon X
Rastgele Ateş Et hediyeleri Fortnite Sezon X
Rastgele Ateş Et prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Rastgele Ateş Et prestij hediyeleri Fortnite Sezon X

Görev #1
Normal: Hafif makineli tüfekler ile rakiplerine toplamda 500 hasar ver. Hafif makineli tüfekleri bu görev serisinde bol miktarda kullanacaksınız.

Prestij: Tek maçta 2 rakip avla. Yeniden doğmalı oyun modları en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Görev #2
Normal: Bir çeşmeyi, hurdalıktaki bir vinci ve bir otomatı spreyle boya. Çeşme için 4 farklı seçeneğiniz var. Ancak Vinc için Çerçöp Çaprazı tek seçeneğiniz. Otomatı ise haritanın herhangi bir yerinde bulmanız mümkün.

Prestij: Pencereli konteyner içinde sandık ara. Oyuna 7 farklı noktada üstünde pencere bulunan konteyner var. Bunlardan 5 tanesinin içindeki sandığı açmak yeterli olacaktır. Her iki görev için aşağıdaki haritaya göz atabilirsiniz.

Görev #3
Normal: Farklı benzin istasyonlarını spreyle boya. Haritadan 3 istasyon seçin ve duvarlarını sprey boya ile boyayın.

Prestij: Farklı isimli bölgelerde araba veya kamyonları spreyle boya. Bu görev için 6 farklı bölgeye gitmeniz gerekiyor. Normal görevdeki benzin istasyonları işinizi görecektir.

Görev #4
Normal: Sprey kutusu bul. Haritadaki işaretli bölgelerdi 5 noktada sprey kutusu bulmanız yeterli olacaktır.

Prestij: Tek bir maçta grafiti olan 2 duvar ziyaret et. Daha önceki sezonlarda karşımıza çıkan 2 isimli bölgeyi ziyaret etme görevlerine oldukça benziyor.

Görev #5
Normal: Rakip yapılarına minigun ile hasar ver. Bu görev için gereken 3000 zarar puanını göz açıp kapayana kadar tamamlayacaksınız.

Prestij: Rakiplere hasar ver. Normal bir şekilde oynayarak rakiplere 500 hasar puanı vermek son derece kolay.

Görev #6
Normal: 15 m uzaktan hafif makineli tüfekler ile rakip avla. Hafif makineli tüfekler orta menzilde son derece etkililer. Bu görev için 3 rakibi son derece rahat bir şekilde avlayabilirsiniz.

Prestij:5 m yakından hafif makineli tüfekler ile rakip avla. Mesafenin yakınlığında dolayı 5 rakibi avlarken en çok karşınıza pompalı tüfek kullanan rakipler çıkacaktır. Aynı zamanda size en çok zorluk çıkartacak olan rakipler de bunlar olacaktır.

Görev #7
Normal: Evrilmiş Eyalet’te sandık ara. Yeni gelen yarık bölgesi olan Evrilmiş Eyalette 7 sandık açmanız yeterli olacaktır.

Prestij: Evrilmiş Eyalet’te Serseri Grafitici kostümü ile 5 adet rakip avlamanız isteniyor.

Fortnite Sezon X Rastgele Ateş Et Görev Haritası
Fortnite Sezon X Rastgele Ateş Et Görev Haritası
Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here