Ana sayfa Konsol Fortnite Sezon X Takım Ruhu Rehberi

Fortnite Sezon X Takım Ruhu Rehberi

671
0
PAYLAŞ

Fortnite 10. yada asıl kullanıldığı ismiyle Sezon X başlangıcını yaptı. Bu sezon diğer sezonlara göre çok daha fazla yenilik var. Oyun haritası her zaman olduğu gibi değişikliklere uğradı. En önemli değişiklik 4. sezonda haritaya düşen meteorun tam tepemizde duruyor olması. Derbeder Delik yerine Derbeder Depoların bulunuyor olması zamanla ilgili bir şeyleri yolunda gitmediğinin göstergesi.

En önemli değişiklik artık haftalık görevlerin olmayışı. Artık her hafta belli bir tema çerçevesinde bir dizi görev geliyor. Ancak artık bu görevleri yapmak için sezon biletine sahip olmanız gerek. Yeni sistemde ilk olarak 3 görev açık. Görevler tamamlandıkça yeni görevler açılıyor. Normal görevleri bitirdiğiniz zaman daha zor olan itibar görevlerini yapabilirsiniz.

Takım Ruhu Görevleri
Takım Ruhu hediyeleri Fortnite Sezon X
Takım Ruhu hediyeleri Fortnite Sezon X
Takım Ruhu prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Takım Ruhu prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Görev #1

Normal: Arkadaşınızla 3 maç oynayın. Oyundan uzak kalan arkadaşlarınızı geri dönmeye ikna etmek için güzel bir fırsat.

Prestij: 3 farklı maçta bir arkadaşınız ile ilk 20’ye girin. Özellikle Duo modunda biraz dikkatli ve aceleci oynamazsanız bu görevi bitirmek son derece kolay olacaktır.

Görev #2

Normal: Takım arkadaşlarınıza 1 rakip avlarken yardım edin. Bir önceki görevde olduğu gibi bu görevi sadece 4 kişilik ekibiniz içerisindeki avlamalar ile bitirebiliyorsunuz. Bu durum bir hatadan mı kaynaklanıyor yoksa yazım kısmında mı eksik var henüz belli değil.

Prestij: Takım arkadaşlarınızı 5 rakip avlarken yardım edin. Bu görevin yazısında takım arkadaşları yazıyor olsa da kendi 4 kişilik ekibiniz içerisindeki avlamalar sadece bu görev için sayılıyor.

Görev #3

Normal: Takım arkadaşınızın evcil hayvanını sevin. Eğer geçtiğimiz Borderlands etkinliğinde Claptrap aldıysanız mutlaka kullanın. Herkes Claptrap’i sever.

Prestij: Ekipli veya Duo modunda trambolin kullanarak bu basit prestij görevini yerine getirebilirsiniz.

Görev #4

Normal: Fondip bombası kullanarak bir takım arkadaşınızı iyileştirin. Bunu 3 farklı maçta yaptığınız zaman bu kolay görevi yerine getirmiş olacaksınız. Fondip bombası oyunda fark yaratan bir eşya olduğu için emin olun boşa harcamamış olacaksınız.

Prestij: Takım arkadaşınızı kamp ateşi kullanarak iyileştirin. Bunu 3 farklı maçta yapmanız gerekiyor.

Görev #5

Normal: Yeşil, mavi ve mor nadirlikteki eşyaları işaretleyin. Bir kaç sezon önce gelen eşya işaetleme özelliği özellikle ekipli maçlarda takım arkadaşlarınız için büyük bir yardımcı. Bu görevde 3 farklı nadirlikteki eşyayı farenizin orta tuşu ile işaretlemeniz isteniyor.

Prestij: Benzer şekilde bir sandık, kalkan eşyası ve iyileştiren bir eşyayı işaretlemeniz isteniyor. Bu eşyalar her maçta karşınıza çıkacağı için bulmanız kolay olacaktır.

Görev #6

Normal: Takım veya Duo ile toplamda rakiplere 1000 hasar puanı verin. 1000 puan takım arkadaşlarınızı işin içine dahil ettiğiniz zaman ulaşılması son derece kolay bir rakam.

Prestij: Bu sefer 1000 hasar puanına tek bir maçta ulaşmanız isteniyor. Eğer iyi bir takıma denk gelirseniz maçın sonlarına gelmeden bu görevin çoktan bitmiş olduğunu göreceksiniz.

Görev #7

Normal: 3 farklı maçta takım arkadaşını oyuna geri döndürün. Bu görevi yerine getirebilmek için yeniden doğmanın kapalı olduğu oyun modlarından birini seçmeniz gerekiyor.

Prestij: Canlandırma otobüsünü kullanarak bir takım arkadaşınızı oyuna geri döndürün.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here