Ana sayfa Konsol Fortnite Sezon X Tam İsabet Rehberi

Fortnite Sezon X Tam İsabet Rehberi

360
0
PAYLAŞ

Son Güncelleme

Fortnite 10. yada asıl kullanıldığı ismiyle Sezon X başlangıcını yaptı. Bu sezon diğer sezonlara göre çok daha fazla yenilik var. Oyun haritası her zaman olduğu gibi değişikliklere uğradı. En önemli değişiklik 4. sezonda haritaya düşen meteorun tam tepemizde duruyor olması. Derbeder Delik yerine Derbeder Depoların bulunuyor olması zamanla ilgili bir şeyleri yolunda gitmediğinin göstergesi.

En önemli değişiklik artık haftalık görevlerin olmayışı. Artık her hafta belli bir tema çerçevesinde bir dizi görev geliyor. Ancak artık bu görevleri yapmak için sezon biletine sahip olmanız gerek. Yeni sistemde ilk olarak 3 görev açık. Görevler tamamlandıkça yeni görevler açılıyor.

Tam İsabet Görevleri
Tam İsabet hediyeleri Fortnite Sezon X
Tam İsabet hediyeleri Fortnite Sezon X
Tam İsabet prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Tam İsabet prestij hediyeleri Fortnite Sezon X
Görev #1

Normal: Savaş otobüsü ile uçarken haritanın farklı noktalarında kırmızı hedefler olduğunu göreceksiniz. Otobüsten atladıktan sonra bu hedefin tam orta noktasına iniş yapmanız gerekiyor. 3 maçta farklı bir noktaya iniş yaparak bu görevi bitirebilirsiniz.

Prestij: Özellikle Dünyayı Kurtar oyuncularının aşina olduğu bir mekanik. Kaynak toplarken beliren mavi hedef sembolü zayıf noktaları belirtiyor. Buraya vurmak kaynağı daha hızlı toplamanızı sağlar. Bu görev için zayıf noktaları kaçırmadan 5 kere vurmanız gerek.

Görev #2

Normal: Bir önceki prestij görevinin daha kolayı. İlk olarak bu görevi yapacağınız için alışmanız için vakit olacaktır. Toplamda 50 kez zayıf noktalara vurmanız isteniyor.

Prestij: Sıcak noktalardaki ganimet taşıyıcılarından 2 tanesini 100m uzaktan vurun. Gayet kolay bir görev diyebiliriz.

Görev #3

Normal: Keskin nişancı tüfeği ile rakip avla. Bu görev için tek bir rakibi avlamak yeterli. Dikkat edilmesi gereken nokta sabırlı olmanız. Özellikle yüksek kalite bir tüfek ile tek atışta bir rakip avlayabilirsiniz.

Prestij: Tek maçta kafadan vuruş yap. Eğer rakibin kafasında çıkan hasar renkleri sarı ise doğru yapıyorsunuz demektir. Toplamda 3 kez yapmanız gerekiyor.

Görev #4

Normal: Haritada 3 farklı yerde atış talimi hedefleri bulunmakta. Bu noktalara gittiğinizde yerde buran çemberler hedefleri çalıştırıyor. İlk olarak size en yakın hedefi vurmanız yeterli olacaktır.

Prestij: Aynı noktalarda birde daha uzakta zor atış talimi hedefleri bulunmakta. Bunlardan bir tanesini vurduğunuz zaman bu görevi yerine getirmiş olacaksınız.

Görev #5

Normal: Savaş otobüsünde atladıktan sonra Çileli Çiftlik’teki dalış parkurunu tamamla. Havadan süzülürken mor renkli çemberler göreceksiniz. Toplamda 4 adet çemberin içinden başarılı bir şekilde geçtikten sonra görev bitmiş olacak.

Prestij: Aynı görevi bu sefer Derbeder Depolar’ın üstünde atladıktan sonra yapmanız gerekiyor.

Görev #6

Normal: Kafadan vuruş yap. Daha önce belirttiğim gibi sarı renkli hasar yazıları görüyorsanız problem yok. 10 kez bunu tekrarlamanız gerekiyor.

Prestij: Kafadan vuruşları bu sefer dürbünlü bir silah ile 3 kez yapmanız gerekiyor. Sabırlı bir şekilde oynadığınız takdirde kolay bir şekilde yerine getirebileceğiniz bir görev.

Görev #7

Normal: 2 ganimet taşıyıcısını 50m uzaktan vurun. Sıcak noktalara iniş yapmak için bir başka sebep.

Prestij: Dev Balık, Lama veya Domuz’un yanında taklacı şişe kullan. Taklacı şişe savaş bileti 37. seviyesinde gelen bir oyuncak. Haritadaki dev hayvan heykellerinin yanına gidip bu oyuncağı kullanmanız isteniyor.

Fortnite Sezon X Tam İsabet Görev Haritası
Fortnite Sezon X Tam İsabet Görev Haritası
Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here