Ana sayfa Masaüstü Vermintide 2 Sınıf Rehberi: Bardin Goreksson

Vermintide 2 Sınıf Rehberi: Bardin Goreksson

2992
0
PAYLAŞ

Vermintide 2 karakter ve sınıf rehberleri serisine Bardin Goreksson ile devam ediyoruz. Sarhoş ölüm makinasına şöyle bir bakalım.

Bardin Goreksson- Cüce Kolcu

Ranger Veteran
Bardin’in başlangıç sınıfı olan Ranger Veteran, hafif zırha sahip ve menzilli silahlarda başarılı olmasının yanı sıra oyunun en iyi destek sınıflarından biri. Bardin ile savaş alanını uzaktan kontrol altında tutabilirken, sınıf özellikleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilirsiniz.

Kariyer Özelliği- Disengage
Ranger Veteran sınıfı aktif özelliği ile yere duman bombası atarak hem etrafında ki düşmanları sersemletir hem de gözden kaybolarak size bulunduğunuz durumdan kaçma şansı sağlar. Ayrıca gözden kaybolduğunuz süre boyunca %50 daha hasar vurduğunuz için bu özelliği saldırı amaçlı da kullanmanız mümkündür.

Pasif Özelliği- Survivalist
* Özel düşmanlar öldüklerinde mühimmat düşürürler.
* Bardin’in mühimmat kapasitesi iki katına çıkar.
* Menzilli silahlara daha hızlı mühimmat doldurur.

Ironbreaker
Bardin’in 7. seviyede ulaştığımız sınıfıdır. Tepeden tırnağa zırha sahip bu sınıf oyundaki en kuvvetli zırha sahiptir. Ironbreaker ile ön safların kontrolünü ele alabileceğiniz gibi bu sınıfa özel Drakefire tabancası ve Drakegun ile orta uzun menzile de düşmanlarınızı etkili bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Kariyer Özelliği- Impenetrable
Ironbreaker sınıfının aktif özelliği ile 10 metre içerisinde ki insan boyutundaki bütün düşmanların 10 saniye boyunca size saldırmasını sağlarsınız. Ayrıca bu süre içerisinde defansınız arttığı gibi size yapılan bütün saldırıları da bloklayabilirsiniz. Özellikle kalabalık düşman gruplarını hasar oranı yüksek takım arkadaşlarınızdan uzak tutmak ve savaş alanının kontrolünü elinizde tutmak için kullanılabilir.

Pasif Özelliği- Gromril Armour
* 20 saniyede bir düşman vuruşunun tüm hasarını engeller.
* Staminası bir fazladır.
* Sersemlemeye karşı defansı artar.

Slayer
Bardin’in 12. seviye ulaştığımız sınıfı Slayer oyunda mesafeli silahı olmayan tek sınıfıdır. Hafif zırha sahip olmasına rağmen bloklanamaz ve hızlı ataklara sahip oluşu ile savaş alanında katliam yaratmakta oldukça başarılıdır.

Kariyer Özelliği- Leap
Slayer sınıfının aktif özelliğiyle ileri doğru atlayarak indiğimiz bölgedeki düşmanları sersemletirsiniz. Ayrıca iniş yaptıktan sonra atak hızınız %50 artar. Slayer’ın kariyer özelliği sık kullanılabilir oluşu nedeniyle tehlikeli durumlardan kendisini çıkartması için güzel bir araçtır. Ayrıca mesafeli silah eksikliği nedeni ile uzakta bulunan özel düşmanlara ulaşmak içinde kullanılır.

Pasif Özelliği- Throphy Hunter
* Düşmana karşı yaptığı her başarılı saldırı ile birlikte saldırı hasarı artar.
* Saldırı hızı fazladır.

Neden Bardin?

Bardin ile seviye atlamaya başladıktan sonra fark edeceksiniz ki Ranger Veteran ile destek rolü ile oyuna katılabilirken, bir sonra ki oyunda Ironbreaker ile ön saflarda düşmanları durdurup takım arkadaşlarınızı koruyabilir, Slayer ile savaş alanında katliam yaratabilirsiniz. Bardin’in rol sıkıntısı olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here