Ana sayfa Konsol SUPER BOMBERMAN R ONLINE Çıktı!

SUPER BOMBERMAN R ONLINE Çıktı!

110
0
PAYLAŞ
SUPER BOMBERMAN R ONLINE

Konami Digital Entertainment, B.V. ve Mediatonic yaptıkları açıklamada bugün resmi olarak yayınlanan SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın açılışa özel Fall Guys: Ultimate Knockout crossover’ına ev sahipliği yapacağını duyurdu.

İşbirliğinin bir parçası olarak bugünden itibaren tüm SUPER BOMBERMAN R ONLINE oyuncuları çok özel “Bean Bomber” karakterine sahip olabilecek. Böylece ilk kez bir Fall Guy karakteri başka bir oyunda kendine yer buluyor!

“Bean Bomber” Super Bomberman R Online’a giriyor
“Bean Bomber” Super Bomberman R Online’a giriyor

Oyuncular Battle 64 modunda hayatta kalma ve rakiplerinin önüne geçme mücadelesi verecek. Aynı zamanda “Bean Bomber” da savaş alanına dalış yaparak bombalardan uzak kalmaya çalışmakta.

Bitmedi! Bomberman de Fall Guys: Ultimate Knockout’a misafir oluyor. 4 Haziran’dan itibaren oyun içi mağazadan 10 Crowns’a satın alınabilmekte. Bomberman kostümüyle oyunun tozunu atmaya geliyor.

SUPER BOMBERMAN R ONLINE an itibarıyla PlayStation®4, Xbox One, Nintendo Switch™ ve PC üzerinden ücretsiz olarak indirilebilimekte. Oyun PlayStation®5 ve Xbox Series X|S platformlarını da desteklemekte.

SUPER BOMBERMAN R ONLINE Hakkında

Daha önce Stadia üzerinde yayınlanan oyun KONAMI’nin popüler oyunu Super Bomberman R’yi temel alıyor. 8 Bomber Kardeşi ve diğer karakterleri 64 kişilik çevrimiçi bir battle royale’de karşı karşıya getiriyor.

Bomberman, oyunu partilerin favorisi haline getiren klasikleşmiş oynanışına sahip. Ancak SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın asıl öne çıkan farkı “Battle 64” modu. 64 oyuncu kendisini 16 farklı başlangıç haritasından birinde bulacak. Sayıları giderek azalan haritalar içinde kıran kırana ve eğlenceli bir mücadele verecekler. Savaş alanının en iyi bombacısı olmak için yarışacaklar.

Oyunda 100’den fazla kişiselleştirilebilir oyun içeriğine sahip; bunlar arasında sayısız kostüm, aksesuar ve ilk kez gelen bir özellik olan bomba kaplaması bulunmakta. Bomba kaplaması sadece bombanın kendisini değil patlayış şeklini de etkiliyor. Oyuncular dilerlerse Premium Paketi satın alarak Gradius, Silent Hill ve Castlevania gibi KONAMI’nin klasikleşmiş oyunlarından 14 ekstra karakteri elde edebilmekte. Hatta yepyeni görünüş ve özelliklere sahip olabilmekte.

Premium Paket, ücretsiz “Battle 64” modunun yanı sıra oyunculara kendi oyun odalarını kurabilme şansı veriyor. Oyun kurucular bu odalarda, “Battle 64” modu, 16 kişilik “Standart” mod ya da Grand Prix modu arasından dilediklerini seçip oyunun kurallarını belirleyebiliyor. Grand Prix, oyuncuları maksimum üçer kişilik takımlara ayırıyor ve takımlar iki round boyunca en yüksek puanı toplamak için yarışıyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here