Ana sayfa Haber CORSAIR 680X RGB ve 678C Kasalarını Duyurdu

CORSAIR 680X RGB ve 678C Kasalarını Duyurdu

945
0
PAYLAŞ

PC oyun çevre birimleri ve meraklısı bileşenlerinde dünya lideri olan CORSAIR, bugün her yerde bilgisayar tutkunlarının geniş yelpazedeki ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak için iki yeni mid-tower kasasını duyurdu.

CORSAIR Crystal Serisi 680X RGB

680X RGB, çarpıcı RGB aydınlatmasını tam ekrana yerleştiren, dört fan ile birlikte ve kutunun dışına tam aydınlatma kontrolü için bir CORSAIR Aydınlatma Düğmesi PRO içeren yüksek hava akışlı ATX akıllı kasadır.

Crystal Serisi 680X RGB, hem güçlü soğutma hem de mükemmel görseller için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Kasa, her biri 16 ayrı adreslenebilir RGB LED ile donatılmış bir SP120 fanı ve üç LL120 RGB PWM fanı içerir. Birlikte verilen Lighting Node PRO ve iCUE yazılımı ile birlikte 680X RGB, sisteminizi bağladığınız anda çarpıcı bir ışık şovu sunar.

CORSAIR Carbide Serisi 678C

678C, düşük gürültü ve incelikli tasarımları vurgulayan bir ATX kasasıdır ve kendi kasasını tasarlamak isteyenler için çok yönlülük sunan bir soğutma ve depolama seçeneği sunar. Her ikisi de herhangi bir ortama sığacak şekilde siyah veya beyaz olarak mevcuttur.

Carbide Series 678C, temiz hatları ve düz çelik tasarımı ile tanımlanan, sisteminize bir pencere sunan tek bir temperli cam yan panel ile sofistike tasarlanan düşük gürültülü bir kasadır. Üç CORSAIR SP140 PWM fanı, altı fanlı PWM tekrarlayıcı ve yan, ön ve tavan panellerinde yüksek yoğunluklu ses sönümleme malzemesi ile donatılmış olup, bileşenlerin gürültüsünü gidermek için 678C, göze olduğu kadar kulaklara da kolayca uygulanır.

Hem Crystal Series 680X RGB hem de Carbide Series 678C, ön paneldeki yüksek hızlı USB 3.1 Gen-2 Tip-C bağlantı noktalarına sahiptir, kolay erişime modern bağlantı sağlar ve iki yıl garantilidir.

CORSAIR K83 Kablosuz Klavyesini Duyurdu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here