Ana sayfa Teknoloji Donanım İnceleme HyperX Pulsefire Core Oyuncu Fare İncelemesi

HyperX Pulsefire Core Oyuncu Fare İncelemesi

555
0
PAYLAŞ

HyperX, Kingston Teknoloji’nin oyunculara yönelik ekipman geliştiren alt markasının ismi. Bugünkü inceleme için gelen konuğumuz ise Pulsefire Core.

Tasarım

Pulsefire Core, Surge modeli gibi, simetrik bir fare. Çoğu oyun faresi daha ergonomik olarak şekillenme eğiliminde olduğundan, tipik tasarım seçiminden farklı bir tarz bizi bekliyor. Farenin altında kalan kaydırma plastikleri HyperX’in Surge için kullandıkları ile aynı ve buna bağlı kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Başka bir HyperX imzası olan nokta ise büyük fare düğmeleri. Neredeyse tüm fareyi kaplıyorlar ancak parmaklarınızı dinlendirmek için size bolca yer veriyorlar.

Kullanım

Ergonomik bir seçim yapılmamasına rağmen Core, sürekli kullanımdan sonra bile herhangi bir bilek zorluğuna neden olmadı. Hafif ağırlık, farenin hareketini iyileştirmeye yardımcı olup ve istenmeyen dirençleri önlüyor. Büyük fare tuşların bahsetmiştim. Dokunarak ayırt etmek için biraz zorlar ve baş parmağımın istemeden tıklanmaya neden olarak ön düğmeden geri düğmesine kaymaya devam ettiğini gördüm.

Teknik Özellikler
Çözünürlük6200 DPI’a kadar
Hız220ips
IşıklandırmaRGB
Ağırlık87 gr.

Teknik özellikler bakımından baktığımız zaman Pulsefire Core son derece ideal giriş seviyesinde bir oyuncu faresi olarak ön plana çıkıyor.

HyperX, Pulsefire serisiyle oldukça güzel bir iş çıkardı ve Core, bu seriye gelen güzel bir eklenti. Bütçeniz varsa veya gerçekten yüksek hassasiyete veya ek özelliklere ihtiyacınız yoksa, Pulsefire Core’u tercih edebilirsiniz.

HyperX Yeni FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Belleklerini Duyurdu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here