Ana sayfa Teknoloji Donanım İnceleme HyperX Pulsefire FPS Pro Oyuncu Fare İncelemesi

HyperX Pulsefire FPS Pro Oyuncu Fare İncelemesi

572
0
PAYLAŞ

HyperX, Kingston Teknoloji’nin oyunculara yönelik ekipman geliştiren alt markasının ismi. Bugünkü inceleme için gelen konuğumuz ise Pulsefire FPS Pro.

Tasarım

Pulsefire FPS Pro sade ve basit tasarım ile egonomik oalrak rahat bir tasarıma sahip. Özellikle her iki yanında bulunan kaydırmazlar bu fare adına çok büyük bir artı.

Pulsefire FPS Pro yan kaydırmazları son derece kullanışlı
Pulsefire FPS Pro yan kaydırmazları son derece kullanışlı

RGB ışıklandırmaya sahip olan bu oyuncu faresi 4 farklı parlaklık düzenine sahip. Artık oyuncu ekipmanlarında standart olduğu üzere RGB aydınlatma bulunuyor. nGenuity yazılımını kullanarak kendi ışık düzeninizi oluşturmanız mümkün.

Kullanım

6 farklı tuşa sahip olan Pulsefire FPS Pro kullanım açısında son derece rahat bir fare. Özellikle 130 gr olan ağırlığı ergonomik tasarımı ile bir araya gelince özellikle FPS oyunları için güzel bir seçenek haline gelmiş.

Gündelik kullanıma olarak bakıldığında benzer şekilde hiç bir problem olmadan kullanabileceğiniz bir fare. Bu noktada rakiplerinden bir adım öne gitmeyi başarıyor diyebiliriz.

Teknik Özellikler
Çözünürlük16.000 DPI’a kadar
DPI önayarları800 / 1600 / 3200 DPI
Hız450ips
IşıklandırmaRGB
Ağırlık130 gr.

Teknik açıdan baktığımız zaman geniş DPI aralığı ve ayarlanabilir 4 profile sahip olması oyunlarda çok işinize yarayacaktır. Özellikle FPS oyunları için tasarlanmış olan bu oyuncu faresi kullandığı sensör bakımından ve 20 milyon tıklanma ömrüne sahip Omron anahtarlar ile uzun bir süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir ekipman.

Özetlemek gerekirse hem tasarım açısından hem de teknik özellikleri açısında oyuncuların hiç tereddüt etmeden kullanabilecekleri ve uzun süre kullanıma göre tasarlanmış bir fare.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here