Ana sayfa Uncategorized CORSAIR Tom Clancy’s The Division 2’yi Aydınlatacak

CORSAIR Tom Clancy’s The Division 2’yi Aydınlatacak

1005
0
PAYLAŞ

PC oyun çevre birimleri ve meraklısı bileşenlerde dünya lideri CORSAIR, bugün Tom Clancy’s The Division® 2’sine dinamik, sistem çapında aydınlatma entegrasyonunu gerçekleştirmek için Ubisoft® ve geliştirici Massive Entertainment ile işbirliğini duyurdu.

iCUE yazılımı sayesinde, PC oyuncuları oyun deneyimini geliştirebilir ve tüm uyumlu CORSAIR bileşenleri ve çevre birimlerinde gerçek zamanlı aydınlatma efektleriyle oyuna tamamen karışabilir.

iCUE aydınlatma entegrasyonunu bu yılın başlarında Far Cry 5®’e getirmek için daha önce işbirliği yapmış olan CORSAIR ve Ubisoft şimdi Tom Clancy’s The Division 2’de eşi benzeri görülmemiş derecede gerçeklik seviyesini sunmak için çalışıyor. Tom Clancy’s The Division 2’si olarak, tüm bilgisayarınızı aksiyonun dinamik bir uzantısına dönüştürmek için ekranın dışına taşıyor.

Sisteminizin aydınlatması, oyununuzu etkileyen ve oyun dünyasıyla etkileşime girerken gerçekliği artıran anında geri bildirim sağlar. Yakındaki düşmanlar sizi tespit ettiğinde bileşenler kırmızı renkte yanıp sönecek, yakındaki aleve maruz kaldığında parlak titreşen turuncu sizi çevreleyecek ve renkler hava durumunu ve günün saatini yansıtacak şekilde gerçek zamanlı olarak değişecektir.

The Division 2 Hakkında Tüm Bildiklerimiz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here