Ana sayfa Haber Overwatch Bu Bayram Boş Geçmiyor

Overwatch Bu Bayram Boş Geçmiyor

157
0
PAYLAŞ

Son Güncelleme

Overwatch bu bayramı da boş geçmiyor ve hem yeni karakter Sigma hem de oyuncuların bir süredir bekledikleri Role Queue sistemi, nihayet oyunda yerlerini alıyorlar. Bu bayram yerçekiminin gücünü kontrol etmeye ve oyundaki rolünüzü maç başlamadan seçmeye hazır olun.

Overwatch Role Queue Sistemi Nedir?

Hem yeni karakter Sigma hem de oyuncuların bir süredir beklediği Role Queue sistemi nihayet oyunda

Bu özellik aracılığıyla Rekabetçi (Competitive) ve Hızlı Oyun (Quick Play) modlarındaki eşleştirme (matchmaking) ve maç sırası (queue) sistemlerini güncelliyoruz. Böylece oyuncular maça girmeden önce oyunda hangi rolde (tank, destek ya da hasar) oynamak istediklerini önceden seçebiliyorlar. Bundan sonra matchmaking sistemi 2 tank, 2 destek ve 2 de hasar rolünü seçmiş oyuncuyu eşleştirerek bir takım oluşturmalarını sağlıyor. Maçın sonunda (hem competitive hem de quick play modlarında) oyuncular ana menüye geri dönüyor ve bir sonraki maç için sıraya alınmadan önce oynamak istedikleri rolü yeniden belirliyorlar.

Role Queue sistemi ile ilgili daha fazla bilgi için resmi web adresine göz atabilirsiniz.

Sigma Kimdir?

Sigma, yanlış giden bir yörünge deneyi esnasında yer çekimini kontrol etme yeteneği kazanmış eksantrik bir astrofizikçi ve çok yönlü bir tanktır. Talon tarafından ele geçirilen Sigma, canlı bir silah olarak kullanılmakta ve çatışmalarda gösterdiği performansla göz doldurmaktadır. Sigma hakkında daha fazla bilgi için kahramanın sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hearthstone Masters Tour Kazandırmaya Devam Ediyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here